ADIEGÅ EIENDOM AS
Vastgoedverhuurder in JEVNAKER · NO. Publieke registerdata, neergelegde cijfers, bedrijfskaart en de huidige waarderingsblocker op één geïndexeerd bedrijfsprofiel.
ADIEGÅ EIENDOM AS
Activa-review nodig
ADIEGÅ EIENDOM AS is gemarkeerd als activa-zwaar of vastgoedgerelateerd. Een publieke EBITDA-multiple kan de waarde vertekenen zolang activa, schulden, leases en vastgoedcontext niet eerst zijn beoordeeld.
Voeg geverifieerde cijfers toe
Voor ADIEGÅ EIENDOM AS zijn zuivere omzet, genormaliseerde EBITDA, schulden en eenmalige posten nodig voordat Upswitch een verdedigbare private waardering kan berekenen.
Deze publieke pagina blijft bewust conservatief tot de neergelegde data waarderingswaardig is.De pagina kan nog steeds neergelegde feiten tonen, maar de automatische publieke range wordt geblokkeerd wanneer die feiten een multiple misleidend zouden maken.
Over ADIEGÅ EIENDOM AS
Met zetel in JEVNAKER, Noorwegen is ADIEGÅ EIENDOM AS actief als vastgoedverhuurder. De onderneming werd opgericht in 1998, opgericht als AS.
ADIEGÅ EIENDOM AS staat in Brønnøysundregister (Enhetsregisteret) onder registratienummer 979956002. Deze profielpagina consolideert Brønnøysund, KBO, KvK, NBB/CBSO-jaarrekeningen, officiële jaarrekeningen, Staatsbladmonitor in één indexeerbaar bedrijfsdossier.
Binnen het Noorse NACE 68.200-segment worden jaarrekeningen jaarlijks publiekelijk gedeponeerd via het ondernemingsregister.
Voor het boekjaar 2024 bedraagt de omzet NOK 677.662.
De meest recente jaarrekening dateert van 2024 (afsluiting 2024-12-31).
De data op deze pagina vormt een publieke momentopname van het regulatoire profiel van ADIEGÅ EIENDOM AS, bruikbaar voor sellability-context en overname-onderzoek zonder de publieke waarderingsevidence te overschatten.
Geregistreerde gegevens
- Registratie
- NO 979956002
- Status
- active
- Opgericht
- 1998-06-26
- Rechtsvorm
- AS
- NACE
- 68.200: Utleie av egen eller leid fast eiendom
- Adres
- Sognsbakka 157, 3520, JEVNAKER
Waarom er nog geen publieke curve is
De publieke data voor ADIEGÅ EIENDOM AS is nog niet zuiver genoeg voor een automatische waarderingscurve. Eigenaars- of adviseursdata kan de ontbrekende omzet, genormaliseerde EBITDA en correcties aanvullen.
Gedeponeerde jaarrekeningen per boekjaar
Publiek gedeponeerde cijfers over één boekjaar.
Boekjaar | Omzet | EBITDA | Activa | Eigen vermogen | Filing |
|---|---|---|---|---|---|
| 202431 dec 2024 | NOK 677.662 | - | NOK 1.633.134 | NOK 790.978 | - |
Veelgestelde vragen over ADIEGÅ EIENDOM AS
- Wanneer werd ADIEGÅ EIENDOM AS opgericht?
ADIEGÅ EIENDOM AS werd opgericht in 1998 en staat ingeschreven bij Brønnøysundregister (Enhetsregisteret), opgericht als AS.
- In welke sector is ADIEGÅ EIENDOM AS actief?
ADIEGÅ EIENDOM AS is geregistreerd onder NACE 68.200: Utleie av egen eller leid fast eiendom. Daarmee valt het bedrijf binnen het Noors segment voor deze activiteit.
- Waar is ADIEGÅ EIENDOM AS gevestigd?
Volgens het ondernemingsregister is ADIEGÅ EIENDOM AS gevestigd in JEVNAKER, NO.
- Wanneer heeft ADIEGÅ EIENDOM AS voor het laatst een jaarrekening gedeponeerd?
De meest recente jaarrekening dateert van boekjaar 2024 (afsluiting 2024-12-31), publiek beschikbaar via Brønnøysundregister (Enhetsregisteret).
- Staat ADIEGÅ EIENDOM AS te koop?
Er is momenteel geen publiek listing voor ADIEGÅ EIENDOM AS. Eigenaars kunnen hun bedrijf toevoegen aan hun dashboard om een privé- of publiek verkoopproces te starten; geïnteresseerde kopers kunnen interesse aangeven via deze pagina.
Deze pagina toont publieke neergelegde bedrijfsdata en waarderingscontext voor ADIEGÅ EIENDOM AS; ze toont geen automatische publieke waarderingsrange. De neergelegde cijfers kunnen onvolledig of onjuist zijn en mogen niet worden gebruikt voor transacties; een precieze waardering vereist gegevens van eigenaar of adviseur.
Verbonden aan dit bedrijf en wilt u iets laten corrigeren? Vraag een correctie of verwijdering aan · Privacybeleid · Algemene voorwaarden
Vergelijkbare bedrijven
Publieke profielen van peers in dezelfde sector en land. Klik door om neergelegde jaarrekeningen te vergelijken en te zien welke profielen al een publieke curve hebben.