ACD EIENDOM OG UTLEIE AS
Schrijnwerkerij in DRAMMEN · NO. Publieke registerdata, neergelegde cijfers, bedrijfskaart en de huidige waarderingsblocker op één geïndexeerd bedrijfsprofiel.
ACD EIENDOM OG UTLEIE AS
Waardering in afwachting
De laatste jaarrekening heeft geen bruikbare positieve EBITDA of de sectormultiple is nog niet beschikbaar.
Voeg geverifieerde cijfers toe
Voor ACD EIENDOM OG UTLEIE AS zijn zuivere omzet, genormaliseerde EBITDA, schulden en eenmalige posten nodig voordat Upswitch een verdedigbare private waardering kan berekenen.
Deze publieke pagina blijft bewust conservatief tot de neergelegde data waarderingswaardig is.De pagina kan nog steeds neergelegde feiten tonen, maar de automatische publieke range wordt geblokkeerd wanneer die feiten een multiple misleidend zouden maken.
Over ACD EIENDOM OG UTLEIE AS
Met zetel in DRAMMEN, Noorwegen is ACD EIENDOM OG UTLEIE AS actief als schrijnwerkerij. De onderneming werd opgericht in 2024, opgericht als AS.
ACD EIENDOM OG UTLEIE AS staat in Brønnøysundregister (Enhetsregisteret) onder registratienummer 934785800. Deze profielpagina consolideert Brønnøysund, KBO, KvK, NBB/CBSO-jaarrekeningen, officiële jaarrekeningen, Staatsbladmonitor in één indexeerbaar bedrijfsdossier.
Bedrijven in deze NACE 16.230-categorie deponeren hun jaarrekeningen bij Regnskapsregisteret.
De meest recente jaarrekening dateert van 2024 (afsluiting 2024-12-31).
De data op deze pagina vormt een publieke momentopname van het regulatoire profiel van ACD EIENDOM OG UTLEIE AS, bruikbaar voor sellability-context en overname-onderzoek zonder de publieke waarderingsevidence te overschatten.
Geregistreerde gegevens
- Registratie
- NO 934785800
- Status
- active
- Opgericht
- 2024-12-05
- Rechtsvorm
- AS
- NACE
- 16.230: Produksjon av andre bygningsartikler
- Adres
- Solsvingen 2B, 3034, DRAMMEN
Waarom er nog geen publieke curve is
De publieke data voor ACD EIENDOM OG UTLEIE AS is nog niet zuiver genoeg voor een automatische waarderingscurve. Eigenaars- of adviseursdata kan de ontbrekende omzet, genormaliseerde EBITDA en correcties aanvullen.
Gedeponeerde jaarrekeningen per boekjaar
Publiek gedeponeerde cijfers over één boekjaar.
Boekjaar | Omzet | EBITDA | Activa | Eigen vermogen | Filing |
|---|---|---|---|---|---|
| 202431 dec 2024 | - | - | NOK 30.000 | NOK 30.000 | - |
Veelgestelde vragen over ACD EIENDOM OG UTLEIE AS
- Wanneer werd ACD EIENDOM OG UTLEIE AS opgericht?
ACD EIENDOM OG UTLEIE AS werd opgericht in 2024 en staat ingeschreven bij Brønnøysundregister (Enhetsregisteret), opgericht als AS.
- In welke sector is ACD EIENDOM OG UTLEIE AS actief?
ACD EIENDOM OG UTLEIE AS is geregistreerd onder NACE 16.230: Produksjon av andre bygningsartikler. Daarmee valt het bedrijf binnen het Noors segment voor deze activiteit.
- Waar is ACD EIENDOM OG UTLEIE AS gevestigd?
Volgens het ondernemingsregister is ACD EIENDOM OG UTLEIE AS gevestigd in DRAMMEN, NO.
- Wanneer heeft ACD EIENDOM OG UTLEIE AS voor het laatst een jaarrekening gedeponeerd?
De meest recente jaarrekening dateert van boekjaar 2024 (afsluiting 2024-12-31), publiek beschikbaar via Brønnøysundregister (Enhetsregisteret).
- Staat ACD EIENDOM OG UTLEIE AS te koop?
Er is momenteel geen publiek listing voor ACD EIENDOM OG UTLEIE AS. Eigenaars kunnen hun bedrijf toevoegen aan hun dashboard om een privé- of publiek verkoopproces te starten; geïnteresseerde kopers kunnen interesse aangeven via deze pagina.
Deze pagina toont publieke neergelegde bedrijfsdata en waarderingscontext voor ACD EIENDOM OG UTLEIE AS; ze toont geen automatische publieke waarderingsrange. De neergelegde cijfers kunnen onvolledig of onjuist zijn en mogen niet worden gebruikt voor transacties; een precieze waardering vereist gegevens van eigenaar of adviseur.
Verbonden aan dit bedrijf en wilt u iets laten corrigeren? Vraag een correctie of verwijdering aan · Privacybeleid · Algemene voorwaarden
Vergelijkbare bedrijven
Publieke profielen van peers in dezelfde sector en land. Klik door om neergelegde jaarrekeningen te vergelijken en te zien welke profielen al een publieke curve hebben.