ACCOUNTS LAB AS
Belastingadviesbureau in FINSTADJORDET · NO. Publieke registerdata, neergelegde cijfers, bedrijfskaart en de huidige waarderingsblocker op één geïndexeerd bedrijfsprofiel.
ACCOUNTS LAB AS
Waardering in afwachting
De laatste jaarrekening heeft geen bruikbare positieve EBITDA of de sectormultiple is nog niet beschikbaar.
Voeg geverifieerde cijfers toe
Voor ACCOUNTS LAB AS zijn zuivere omzet, genormaliseerde EBITDA, schulden en eenmalige posten nodig voordat Upswitch een verdedigbare private waardering kan berekenen.
Deze publieke pagina blijft bewust conservatief tot de neergelegde data waarderingswaardig is.De pagina kan nog steeds neergelegde feiten tonen, maar de automatische publieke range wordt geblokkeerd wanneer die feiten een multiple misleidend zouden maken.
Over ACCOUNTS LAB AS
ACCOUNTS LAB AS is een belastingadviesbureau gevestigd in FINSTADJORDET, Noorwegen. De onderneming werd opgericht in 2022, opgericht als AS.
ACCOUNTS LAB AS staat in Brønnøysundregister (Enhetsregisteret) onder registratienummer 928750817. Deze profielpagina consolideert Brønnøysund, KBO, KvK, NBB/CBSO-jaarrekeningen, officiële jaarrekeningen, Staatsbladmonitor in één indexeerbaar bedrijfsdossier.
Binnen het Noorse NACE 69.202-segment worden jaarrekeningen jaarlijks publiekelijk gedeponeerd via het ondernemingsregister.
Voor het boekjaar 2024 bedraagt de omzet NOK 288.310.
De meest recente jaarrekening dateert van 2024 (afsluiting 2024-12-31).
Als u ACCOUNTS LAB AS onderzoekt voor een overname, investering of due diligence, dan bundelt deze pagina de firmografie, neergelegde jaarrekeningen en de reden waarom er nog geen publieke waarderingscurve staat.
Geregistreerde gegevens
- Registratie
- NO 928750817
- Status
- active
- Opgericht
- 2022-01-27
- Rechtsvorm
- AS
- NACE
- 69.202: Regnskapsføring og bokføring
- Adres
- Løkentunet 13, 1475, FINSTADJORDET
Waarom er nog geen publieke curve is
De publieke data voor ACCOUNTS LAB AS is nog niet zuiver genoeg voor een automatische waarderingscurve. Eigenaars- of adviseursdata kan de ontbrekende omzet, genormaliseerde EBITDA en correcties aanvullen.
Gedeponeerde jaarrekeningen per boekjaar
Publiek gedeponeerde cijfers over één boekjaar.
Boekjaar | Omzet | EBITDA | Activa | Eigen vermogen | Filing |
|---|---|---|---|---|---|
| 202431 dec 2024 | NOK 288.310 | - | NOK 79.261 | NOK 39.646 | - |
Veelgestelde vragen over ACCOUNTS LAB AS
- Wanneer werd ACCOUNTS LAB AS opgericht?
ACCOUNTS LAB AS werd opgericht in 2022 en staat ingeschreven bij Brønnøysundregister (Enhetsregisteret), opgericht als AS.
- In welke sector is ACCOUNTS LAB AS actief?
ACCOUNTS LAB AS is geregistreerd onder NACE 69.202: Regnskapsføring og bokføring. Daarmee valt het bedrijf binnen het Noors segment voor deze activiteit.
- Waar is ACCOUNTS LAB AS gevestigd?
Volgens het ondernemingsregister is ACCOUNTS LAB AS gevestigd in FINSTADJORDET, NO.
- Wanneer heeft ACCOUNTS LAB AS voor het laatst een jaarrekening gedeponeerd?
De meest recente jaarrekening dateert van boekjaar 2024 (afsluiting 2024-12-31), publiek beschikbaar via Brønnøysundregister (Enhetsregisteret).
- Staat ACCOUNTS LAB AS te koop?
Er is momenteel geen publiek listing voor ACCOUNTS LAB AS. Eigenaars kunnen hun bedrijf toevoegen aan hun dashboard om een privé- of publiek verkoopproces te starten; geïnteresseerde kopers kunnen interesse aangeven via deze pagina.
Deze pagina toont publieke neergelegde bedrijfsdata en waarderingscontext voor ACCOUNTS LAB AS; ze toont geen automatische publieke waarderingsrange. De neergelegde cijfers kunnen onvolledig of onjuist zijn en mogen niet worden gebruikt voor transacties; een precieze waardering vereist gegevens van eigenaar of adviseur.
Verbonden aan dit bedrijf en wilt u iets laten corrigeren? Vraag een correctie of verwijdering aan · Privacybeleid · Algemene voorwaarden
Vergelijkbare bedrijven
Publieke profielen van peers in dezelfde sector en land. Klik door om neergelegde jaarrekeningen te vergelijken en te zien welke profielen al een publieke curve hebben.