ABOVEIT AS
Konsulentvirksomhet tilknyttet informasjonsteknologi og forvaltning og drift av it-systemer in OSLO · NO. Publieke registerdata, neergelegde cijfers, bedrijfskaart en jaarlijkse waarderingsgrafiek op één geïndexeerd bedrijfsprofiel.
ABOVEIT AS
Waarderingscurve
ABOVEIT AS toont hier de publieke waarderingsband uit neergelegde jaarrekeningen, sectormultiples en Valuation IQ-checkpoints. Nauwkeurigere stappen horen in het private dashboard van de eigenaar of adviseur, of in toegang die de eigenaar expliciet deelt.
De waardecurve
Maak een gratis account om de volledige trend te zien. Ontdek wat het getal stuurt en hoe de bedrijfssterkte in de tijd groeit.
Bekijk de volledige curveGratis · geen creditcard nodig
Dit is een publieke waarderingsband, geen finale transactiewaarde. Als er meer nauwkeurigheid nodig is, moet je eigenaar of accountant zijn, of private toegang krijgen van de eigenaar.
Over ABOVEIT AS
ABOVEIT AS opereert als Konsulentvirksomhet tilknyttet informasjonsteknologi og forvaltning og drift av it-systemer en staat geregistreerd in OSLO, Noorwegen. De onderneming werd opgericht in 2018, opgericht als AS.
ABOVEIT AS staat in Brønnøysundregister (Enhetsregisteret) onder registratienummer 922105243. Deze profielpagina consolideert Brønnøysund, Companies House Profile, Dk Cvr, KBO, KvK, NBB/CBSO-jaarrekeningen, officiële jaarrekeningen, Staatsbladmonitor, Titan Official Financials in één indexeerbaar bedrijfsdossier.
Bedrijven in deze NACE 62.200-categorie deponeren hun jaarrekeningen bij Regnskapsregisteret.
Over de periode 2022-2024 is de omzet gegroeid, van NOK 127.415.190 naar NOK 167.805.877.
Voor ABOVEIT AS is een indicatieve waarderingsband beschikbaar, indicatief, op basis van beschikbare bronnen; de exacte jaarlijkse range blijft achter de waarderingsgrafiek totdat de bezoeker een gratis account aanmaakt. De grafiek hieronder gebruikt 3 historische waarderings-checkpoints om de beweging per boekjaar te tonen: een datapunt waar banken en kopers expliciet om vragen.
De meest recente jaarrekening dateert van 2024 (afsluiting 2024-12-31).
Deze pagina wordt bijgewerkt zodra er nieuwe regulatoire data voor ABOVEIT AS beschikbaar is, samengebracht in één audit-grade overzicht.
Geregistreerde gegevens
- Registratie
- NO 922105243
- Status
- active
- Opgericht
- 2018-12-10
- Rechtsvorm
- AS
- NACE
- 62.200: Konsulentvirksomhet tilknyttet informasjonsteknologi og forvaltning og drift av it-systemer
- Adres
- Dronning Eufemias gate 8, 0191, OSLO
Hoe deze waardering is opgebouwd
De waardering voor ABOVEIT AS combineert officiële publieke bedrijfscijfers met de sectorcalibratie van Upswitch. De eigenaar kan ze met eigen cijfers en context aanscherpen tot een volledige, verdedigbare waarderingscurve.
Gedeponeerde jaarrekeningen per boekjaar
Publiek gedeponeerde cijfers over 3 boekjaren.
Boekjaar | Omzet | EBITDA | Activa | Eigen vermogen | Filing |
|---|---|---|---|---|---|
| 202431 dec 2024 | NOK 167.805.877 | - | NOK 53.139.916 | NOK 21.494.268 | - |
| 202331 dec 2023 | NOK 156.142.214 | - | NOK 62.212.200 | NOK 20.049.599 | - |
| 202231 dec 2022 | NOK 127.415.190 | - | NOK 57.204.120 | NOK 15.147.426 | - |
Veelgestelde vragen over ABOVEIT AS
- Wat is de geschatte bedrijfswaarde van ABOVEIT AS?
Voor ABOVEIT AS is een indicatieve waarderingsband beschikbaar. De exacte publieke range is zichtbaar met een gratis account; een precieze, verdedigbare waardering vereist genormaliseerde eigenaars- of adviseursdata.
- Wanneer werd ABOVEIT AS opgericht?
ABOVEIT AS werd opgericht in 2018 en staat ingeschreven bij Brønnøysundregister (Enhetsregisteret), opgericht als AS.
- In welke sector is ABOVEIT AS actief?
ABOVEIT AS is geregistreerd onder NACE 62.200: Konsulentvirksomhet tilknyttet informasjonsteknologi og forvaltning og drift av it-systemer. Daarmee valt het bedrijf binnen het Noors segment voor deze activiteit.
- Waar is ABOVEIT AS gevestigd?
Volgens het ondernemingsregister is ABOVEIT AS gevestigd in OSLO, NO.
- Wanneer heeft ABOVEIT AS voor het laatst een jaarrekening gedeponeerd?
De meest recente jaarrekening dateert van boekjaar 2024 (afsluiting 2024-12-31), publiek beschikbaar via Brønnøysundregister (Enhetsregisteret).
- Staat ABOVEIT AS te koop?
Er is momenteel geen publiek listing voor ABOVEIT AS. Eigenaars kunnen hun bedrijf claimen om een privé- of publiek verkoopproces te starten; geïnteresseerde kopers kunnen interesse aangeven via deze pagina.
Deze pagina toont een geautomatiseerde, indicatieve waardering door Upswitch op basis van publiek neergelegde gegevens en sectorbenchmarks. Dit is geen gecertificeerde of wettelijke waardering en geen financieel, fiscaal of juridisch advies. De cijfers voor ABOVEIT AS kunnen onvolledig of onjuist zijn en mogen niet worden gebruikt voor transacties; een precieze waardering vereist gegevens van eigenaar of adviseur.
Verbonden aan dit bedrijf en wilt u iets laten corrigeren? Vraag een correctie of verwijdering aan · Privacybeleid · Algemene voorwaarden
Heb je een rol in ABOVEIT AS?
Bevestig hieronder je rol om dit profiel te claimen. Als eigenaar vervang je de indicatieve range door je eigen, verdedigbare cijfers — en bepaal jij wat publiek staat en welke banken of kopers toegang krijgen. Gratis account, geen kaart nodig.
Ik ben de eigenaar
Claim het profiel en vervang de indicatieve band door je eigen, verdedigbare waardering. Jij houdt de controle: zet het profiel publiek of privé, en verleen banken en kopers toegang wanneer jij dat wilt. Inclusief sellability-score en transactiegereedheid-checklist.
Claim als eigenaarBank of koper en wil je de volledige waardering zien? Vraag toegang aan de eigenaar
Sector- en geografische context
Konsulentvirksomhet tilknyttet informasjonsteknologi og forvaltning og drift av it-systemer
Vergelijk Konsulentvirksomhet tilknyttet informasjonsteknologi og forvaltning og drift av it-systemer-bedrijven in België en Nederland: sectormultiples, deal-dynamiek en waarderings-eigenaardigheden.
Open sectorprofielOSLO
Bekijk andere KMO's geregistreerd in OSLO: lokale dealflow, koperinteresse en stadsspecifieke context.
Vergelijkbare bedrijven
Publieke profielen van peers in dezelfde sector en land. Klik door om jaarrekeningen en indicatieve waarderingen te vergelijken.
21 GRAMS AS
Konsulentvirksomhet tilknyttet informasjonsteknologi og forvaltning og drift av it-systemerOSLO, NO7N NORGE AS
Konsulentvirksomhet tilknyttet informasjonsteknologi og forvaltning og drift av it-systemerOSLO, NO99X SOLUTIONS AS
Konsulentvirksomhet tilknyttet informasjonsteknologi og forvaltning og drift av it-systemerOSLO, NO