ABILITY KOMPETANSE AS
Rekruttering og formidling av arbeidskraft in KRISTIANSUND N · NO. Publieke registerdata, neergelegde cijfers, bedrijfskaart en de huidige waarderingsblocker op één geïndexeerd bedrijfsprofiel.
ABILITY KOMPETANSE AS
Waardering in afwachting
De laatste jaarrekening heeft geen bruikbare positieve EBITDA of de sectormultiple is nog niet beschikbaar.
Voeg geverifieerde cijfers toe
Voor ABILITY KOMPETANSE AS zijn zuivere omzet, genormaliseerde EBITDA, schulden en eenmalige posten nodig voordat Upswitch een verdedigbare private waardering kan berekenen.
Deze publieke pagina blijft bewust conservatief tot de neergelegde data waarderingswaardig is.De pagina kan nog steeds neergelegde feiten tonen, maar de automatische publieke range wordt geblokkeerd wanneer die feiten een multiple misleidend zouden maken.
Over ABILITY KOMPETANSE AS
Met zetel in KRISTIANSUND N, Noorwegen is ABILITY KOMPETANSE AS actief als Rekruttering og formidling av arbeidskraft. De onderneming werd opgericht in 1988, opgericht als AS.
ABILITY KOMPETANSE AS staat in Brønnøysundregister (Enhetsregisteret) onder registratienummer 945817577. Deze profielpagina consolideert Brønnøysund, KBO, KvK, NBB/CBSO-jaarrekeningen, officiële jaarrekeningen, Staatsbladmonitor in één indexeerbaar bedrijfsdossier.
Binnen het Noorse NACE 78.100-segment worden jaarrekeningen jaarlijks publiekelijk gedeponeerd via het ondernemingsregister.
Voor het boekjaar 2024 bedraagt de omzet NOK 205.065.
De meest recente jaarrekening dateert van 2024 (afsluiting 2024-12-31).
De data op deze pagina vormt een publieke momentopname van het regulatoire profiel van ABILITY KOMPETANSE AS, bruikbaar voor sellability-context en overname-onderzoek zonder de publieke waarderingsevidence te overschatten.
Geregistreerde gegevens
- Registratie
- NO 945817577
- Status
- active
- Opgericht
- 1988-01-06
- Rechtsvorm
- AS
- NACE
- 78.100: Rekruttering og formidling av arbeidskraft
- Adres
- Omagata 32, 6516, KRISTIANSUND N
Waarom er nog geen publieke curve is
De publieke data voor ABILITY KOMPETANSE AS is nog niet zuiver genoeg voor een automatische waarderingscurve. Eigenaars- of adviseursdata kan de ontbrekende omzet, genormaliseerde EBITDA en correcties aanvullen.
Gedeponeerde jaarrekeningen per boekjaar
Publiek gedeponeerde cijfers over één boekjaar.
Boekjaar | Omzet | EBITDA | Activa | Eigen vermogen | Filing |
|---|---|---|---|---|---|
| 202431 dec 2024 | NOK 205.065 | - | NOK 158.749 | NOK -159.948 | - |
Veelgestelde vragen over ABILITY KOMPETANSE AS
- Wanneer werd ABILITY KOMPETANSE AS opgericht?
ABILITY KOMPETANSE AS werd opgericht in 1988 en staat ingeschreven bij Brønnøysundregister (Enhetsregisteret), opgericht als AS.
- In welke sector is ABILITY KOMPETANSE AS actief?
ABILITY KOMPETANSE AS is geregistreerd onder NACE 78.100: Rekruttering og formidling av arbeidskraft. Daarmee valt het bedrijf binnen het Noors segment voor deze activiteit.
- Waar is ABILITY KOMPETANSE AS gevestigd?
Volgens het ondernemingsregister is ABILITY KOMPETANSE AS gevestigd in KRISTIANSUND N, NO.
- Wanneer heeft ABILITY KOMPETANSE AS voor het laatst een jaarrekening gedeponeerd?
De meest recente jaarrekening dateert van boekjaar 2024 (afsluiting 2024-12-31), publiek beschikbaar via Brønnøysundregister (Enhetsregisteret).
- Staat ABILITY KOMPETANSE AS te koop?
Er is momenteel geen publiek listing voor ABILITY KOMPETANSE AS. Eigenaars kunnen hun bedrijf toevoegen aan hun dashboard om een privé- of publiek verkoopproces te starten; geïnteresseerde kopers kunnen interesse aangeven via deze pagina.
Deze pagina toont publieke neergelegde bedrijfsdata en waarderingscontext voor ABILITY KOMPETANSE AS; ze toont geen automatische publieke waarderingsrange. De neergelegde cijfers kunnen onvolledig of onjuist zijn en mogen niet worden gebruikt voor transacties; een precieze waardering vereist gegevens van eigenaar of adviseur.
Verbonden aan dit bedrijf en wilt u iets laten corrigeren? Vraag een correctie of verwijdering aan · Privacybeleid · Algemene voorwaarden
Vergelijkbare bedrijven
Publieke profielen van peers in dezelfde sector en land. Klik door om neergelegde jaarrekeningen te vergelijken en te zien welke profielen al een publieke curve hebben.
180.NO NUMMEROPPLYSNINGEN AS
Drift av søkemotorerOSLO, NO1 HJELPENDE HÅND AS
Kombinerte tjenester tilknyttet eiendomsdriftOSLO, NO1ST BRANDS AS
Engroshandel med klær og skotøyHAUGESUND, NO1ST ENERGY AS
IngenieursbureauSTORD, NO