78 GRADER NORD AS
Bedriftsrådgivning og annen administrativ rådgivning in OSLO · NO. Publieke registerdata, neergelegde cijfers, bedrijfskaart en de huidige waarderingsblocker op één geïndexeerd bedrijfsprofiel.
78 GRADER NORD AS
Waardering in afwachting
De laatste jaarrekening heeft geen bruikbare positieve EBITDA of de sectormultiple is nog niet beschikbaar.
Voeg geverifieerde cijfers toe
Voor 78 GRADER NORD AS zijn zuivere omzet, genormaliseerde EBITDA, schulden en eenmalige posten nodig voordat Upswitch een verdedigbare private waardering kan berekenen.
Deze publieke pagina blijft bewust conservatief tot de neergelegde data waarderingswaardig is.De pagina kan nog steeds neergelegde feiten tonen, maar de automatische publieke range wordt geblokkeerd wanneer die feiten een multiple misleidend zouden maken.
Over 78 GRADER NORD AS
Met zetel in OSLO, Noorwegen is 78 GRADER NORD AS actief als Bedriftsrådgivning og annen administrativ rådgivning. De onderneming werd opgericht in 2013, opgericht als AS.
78 GRADER NORD AS staat in Brønnøysundregister (Enhetsregisteret) onder registratienummer 999544851. Deze profielpagina consolideert Brønnøysund, KBO, KvK, NBB/CBSO-jaarrekeningen, officiële jaarrekeningen, Staatsbladmonitor in één indexeerbaar bedrijfsdossier.
Bedrijven in deze NACE 70.200-categorie deponeren hun jaarrekeningen bij Regnskapsregisteret.
Voor het boekjaar 2025 bedraagt de omzet NOK 1.594.379.
De meest recente jaarrekening dateert van 2025 (afsluiting 2025-12-31).
De data op deze pagina vormt een publieke momentopname van het regulatoire profiel van 78 GRADER NORD AS, bruikbaar voor sellability-context en overname-onderzoek zonder de publieke waarderingsevidence te overschatten.
Geregistreerde gegevens
- Registratie
- NO 999544851
- Status
- active
- Opgericht
- 2013-01-08
- Rechtsvorm
- AS
- NACE
- 70.200: Bedriftsrådgivning og annen administrativ rådgivning
- Adres
- c/o Rann Rådgivning, Parkveien 57, 0256, OSLO
Waarom er nog geen publieke curve is
De publieke data voor 78 GRADER NORD AS is nog niet zuiver genoeg voor een automatische waarderingscurve. Eigenaars- of adviseursdata kan de ontbrekende omzet, genormaliseerde EBITDA en correcties aanvullen.
Gedeponeerde jaarrekeningen per boekjaar
Publiek gedeponeerde cijfers over één boekjaar.
Boekjaar | Omzet | EBITDA | Activa | Eigen vermogen | Filing |
|---|---|---|---|---|---|
| 202531 dec 2025 | NOK 1.594.379 | - | NOK 1.537.493 | NOK 1.060.254 | - |
Veelgestelde vragen over 78 GRADER NORD AS
- Wanneer werd 78 GRADER NORD AS opgericht?
78 GRADER NORD AS werd opgericht in 2013 en staat ingeschreven bij Brønnøysundregister (Enhetsregisteret), opgericht als AS.
- In welke sector is 78 GRADER NORD AS actief?
78 GRADER NORD AS is geregistreerd onder NACE 70.200: Bedriftsrådgivning og annen administrativ rådgivning. Daarmee valt het bedrijf binnen het Noors segment voor deze activiteit.
- Waar is 78 GRADER NORD AS gevestigd?
Volgens het ondernemingsregister is 78 GRADER NORD AS gevestigd in OSLO, NO.
- Wanneer heeft 78 GRADER NORD AS voor het laatst een jaarrekening gedeponeerd?
De meest recente jaarrekening dateert van boekjaar 2025 (afsluiting 2025-12-31), publiek beschikbaar via Brønnøysundregister (Enhetsregisteret).
- Staat 78 GRADER NORD AS te koop?
Er is momenteel geen publiek listing voor 78 GRADER NORD AS. Eigenaars kunnen hun bedrijf toevoegen aan hun dashboard om een privé- of publiek verkoopproces te starten; geïnteresseerde kopers kunnen interesse aangeven via deze pagina.
Deze pagina toont publieke neergelegde bedrijfsdata en waarderingscontext voor 78 GRADER NORD AS; ze toont geen automatische publieke waarderingsrange. De neergelegde cijfers kunnen onvolledig of onjuist zijn en mogen niet worden gebruikt voor transacties; een precieze waardering vereist gegevens van eigenaar of adviseur.
Verbonden aan dit bedrijf en wilt u iets laten corrigeren? Vraag een correctie of verwijdering aan · Privacybeleid · Algemene voorwaarden