7 STEEL NORDIC GROUP AS
Produksjon av jern og stål, samt ferrolegeringer in MO I RANA · NO. Publieke registerdata, neergelegde cijfers, bedrijfskaart en jaarlijkse waarderingsgrafiek op één geïndexeerd bedrijfsprofiel.
7 STEEL NORDIC GROUP AS
Wat kan dit bedrijf waard zijn?
Voor 7 STEEL NORDIC GROUP AS tonen we een eerste waardeschets op basis van publieke cijfers. Zo zie je snel in welke waardezone het bedrijf zit en welke factoren de waarde kunnen verhogen of verlagen. Voor een scherpere waardering kan de eigenaar of adviseur actuele cijfers en context toevoegen in het private dashboard.
Waardecurve en toekomstbeeld
Voeg dit bedrijf toe aan je dashboard om de actuele curve te zien, toekomstscenario's te testen en te werken aan de waardedrijvers achter het getal.
Dit is mijn bedrijfGratis · geen creditcard nodig
Dit is een startpunt, geen verkoopprijs. Met actuele cijfers en eigenaarcontext wordt duidelijker wat de waarde drijft en welke stappen het bedrijf sterker maken.
Over 7 STEEL NORDIC GROUP AS
7 STEEL NORDIC GROUP AS is een Produksjon av jern og stål, samt ferrolegeringer gevestigd in MO I RANA, Noorwegen. De onderneming werd opgericht in 2006, opgericht als AS.
7 STEEL NORDIC GROUP AS staat in Brønnøysundregister (Enhetsregisteret) onder registratienummer 989528157. Deze profielpagina consolideert Brønnøysund, Companies House Profile, KBO, KvK, NBB/CBSO-jaarrekeningen, officiële jaarrekeningen, Staatsbladmonitor, Titan Official Financials in één indexeerbaar bedrijfsdossier.
Bedrijven in deze NACE 24.100-categorie deponeren hun jaarrekeningen bij Regnskapsregisteret.
Voor het boekjaar 2024 bedraagt de omzet NOK 7.523.000.
Voor 7 STEEL NORDIC GROUP AS is een indicatieve waarderingsband beschikbaar, indicatief, op basis van beschikbare bronnen; de exacte jaarlijkse range blijft achter de waarderingsgrafiek totdat de bezoeker een gratis account aanmaakt.
De meest recente jaarrekening dateert van 2024 (afsluiting 2024-12-31).
Als u 7 STEEL NORDIC GROUP AS onderzoekt voor een overname, investering of due diligence, dan bundelt deze pagina de firmografie, meerjarige jaarrekeningen en een indicatieve waardering in één citeerbaar overzicht.
Geregistreerde gegevens
- Registratie
- NO 989528157
- Status
- active
- Opgericht
- 2006-02-23
- Rechtsvorm
- AS
- NACE
- 24.100: Produksjon av jern og stål, samt ferrolegeringer
- Adres
- Mo industripark, 8601, MO I RANA
Hoe deze waardering is opgebouwd
De waardering voor 7 STEEL NORDIC GROUP AS combineert officiële publieke bedrijfscijfers met de sectorcalibratie van Upswitch. De eigenaar kan ze met eigen cijfers en context aanscherpen tot een volledige, verdedigbare waarderingscurve.
Gedeponeerde jaarrekeningen per boekjaar
Publiek gedeponeerde cijfers over één boekjaar.
Boekjaar | Omzet | EBITDA | Activa | Eigen vermogen | Filing |
|---|---|---|---|---|---|
| 202431 dec 2024 | NOK 7.523.000 | - | NOK 133.782.000 | NOK 66.998.000 | - |
Veelgestelde vragen over 7 STEEL NORDIC GROUP AS
- Wat is de geschatte bedrijfswaarde van 7 STEEL NORDIC GROUP AS?
Voor 7 STEEL NORDIC GROUP AS is een indicatieve waarderingsband beschikbaar. De exacte publieke range is zichtbaar met een gratis account; een precieze, verdedigbare waardering vereist genormaliseerde eigenaars- of adviseursdata.
- Wanneer werd 7 STEEL NORDIC GROUP AS opgericht?
7 STEEL NORDIC GROUP AS werd opgericht in 2006 en staat ingeschreven bij Brønnøysundregister (Enhetsregisteret), opgericht als AS.
- In welke sector is 7 STEEL NORDIC GROUP AS actief?
7 STEEL NORDIC GROUP AS is geregistreerd onder NACE 24.100: Produksjon av jern og stål, samt ferrolegeringer. Daarmee valt het bedrijf binnen het Noors segment voor deze activiteit.
- Waar is 7 STEEL NORDIC GROUP AS gevestigd?
Volgens het ondernemingsregister is 7 STEEL NORDIC GROUP AS gevestigd in MO I RANA, NO.
- Wanneer heeft 7 STEEL NORDIC GROUP AS voor het laatst een jaarrekening gedeponeerd?
De meest recente jaarrekening dateert van boekjaar 2024 (afsluiting 2024-12-31), publiek beschikbaar via Brønnøysundregister (Enhetsregisteret).
- Staat 7 STEEL NORDIC GROUP AS te koop?
Er is momenteel geen publiek listing voor 7 STEEL NORDIC GROUP AS. Eigenaars kunnen hun bedrijf toevoegen aan hun dashboard om een privé- of publiek verkoopproces te starten; geïnteresseerde kopers kunnen interesse aangeven via deze pagina.
Deze pagina toont een geautomatiseerde, indicatieve waardering door Upswitch op basis van publiek neergelegde gegevens en sectorbenchmarks. Dit is geen gecertificeerde of wettelijke waardering en geen financieel, fiscaal of juridisch advies. De cijfers voor 7 STEEL NORDIC GROUP AS kunnen onvolledig of onjuist zijn en mogen niet worden gebruikt voor transacties; een precieze waardering vereist gegevens van eigenaar of adviseur.
Verbonden aan dit bedrijf en wilt u iets laten corrigeren? Vraag een correctie of verwijdering aan · Privacybeleid · Algemene voorwaarden
Vergelijkbare bedrijven
Publieke profielen van peers in dezelfde sector en land. Klik door om jaarrekeningen en indicatieve waarderingen te vergelijken.
7 STEEL NORDIC MANUFACTURING AS
Produksjon av jern og stål, samt ferrolegeringerMO I RANA, NO1ST BRANDS AS
Engroshandel med klær og skotøyHAUGESUND, NO2020 BULKERS SANDEFJORD AS
Utenriks sjøfart med godsOSLO, NO2020 BULKERS SANTIAGO AS
Utenriks sjøfart med godsOSLO, NO