67 NORTH DISTILLERY AS
Destillering, rektifisering og blanding av sprit in ROGNAN · NO. Publieke registerdata, neergelegde cijfers, bedrijfskaart en de huidige waarderingsblocker op één geïndexeerd bedrijfsprofiel.
67 NORTH DISTILLERY AS
Waardering in afwachting
De laatste jaarrekening heeft geen bruikbare positieve EBITDA of de sectormultiple is nog niet beschikbaar.
Voeg geverifieerde cijfers toe
Voor 67 NORTH DISTILLERY AS zijn zuivere omzet, genormaliseerde EBITDA, schulden en eenmalige posten nodig voordat Upswitch een verdedigbare private waardering kan berekenen.
Deze publieke pagina blijft bewust conservatief tot de neergelegde data waarderingswaardig is.De pagina kan nog steeds neergelegde feiten tonen, maar de automatische publieke range wordt geblokkeerd wanneer die feiten een multiple misleidend zouden maken.
Over 67 NORTH DISTILLERY AS
67 NORTH DISTILLERY AS opereert als Destillering, rektifisering og blanding av sprit en staat geregistreerd in ROGNAN, Noorwegen. De onderneming werd opgericht in 2020, opgericht als AS.
67 NORTH DISTILLERY AS staat in Brønnøysundregister (Enhetsregisteret) onder registratienummer 925174971. Deze profielpagina consolideert Brønnøysund, KBO, KvK, NBB/CBSO-jaarrekeningen, officiële jaarrekeningen, Staatsbladmonitor in één indexeerbaar bedrijfsdossier.
Binnen het Noorse NACE 11.010-segment worden jaarrekeningen jaarlijks publiekelijk gedeponeerd via het ondernemingsregister.
Voor het boekjaar 2024 bedraagt de omzet NOK 1.222.057.
De meest recente jaarrekening dateert van 2024 (afsluiting 2024-12-31).
Deze pagina wordt bijgewerkt zodra er nieuwe regulatoire data voor 67 NORTH DISTILLERY AS beschikbaar is, samengebracht in één audit-grade overzicht.
Geregistreerde gegevens
- Registratie
- NO 925174971
- Status
- active
- Opgericht
- 2020-05-27
- Rechtsvorm
- AS
- NACE
- 11.010: Destillering, rektifisering og blanding av sprit
- Adres
- Skomakergata 13, 8250, ROGNAN
Waarom er nog geen publieke curve is
De publieke data voor 67 NORTH DISTILLERY AS is nog niet zuiver genoeg voor een automatische waarderingscurve. Eigenaars- of adviseursdata kan de ontbrekende omzet, genormaliseerde EBITDA en correcties aanvullen.
Gedeponeerde jaarrekeningen per boekjaar
Publiek gedeponeerde cijfers over één boekjaar.
Boekjaar | Omzet | EBITDA | Activa | Eigen vermogen | Filing |
|---|---|---|---|---|---|
| 202431 dec 2024 | NOK 1.222.057 | - | NOK 25.717.672 | NOK 13.383.655 | - |
Veelgestelde vragen over 67 NORTH DISTILLERY AS
- Wanneer werd 67 NORTH DISTILLERY AS opgericht?
67 NORTH DISTILLERY AS werd opgericht in 2020 en staat ingeschreven bij Brønnøysundregister (Enhetsregisteret), opgericht als AS.
- In welke sector is 67 NORTH DISTILLERY AS actief?
67 NORTH DISTILLERY AS is geregistreerd onder NACE 11.010: Destillering, rektifisering og blanding av sprit. Daarmee valt het bedrijf binnen het Noors segment voor deze activiteit.
- Waar is 67 NORTH DISTILLERY AS gevestigd?
Volgens het ondernemingsregister is 67 NORTH DISTILLERY AS gevestigd in ROGNAN, NO.
- Wanneer heeft 67 NORTH DISTILLERY AS voor het laatst een jaarrekening gedeponeerd?
De meest recente jaarrekening dateert van boekjaar 2024 (afsluiting 2024-12-31), publiek beschikbaar via Brønnøysundregister (Enhetsregisteret).
- Staat 67 NORTH DISTILLERY AS te koop?
Er is momenteel geen publiek listing voor 67 NORTH DISTILLERY AS. Eigenaars kunnen hun bedrijf toevoegen aan hun dashboard om een privé- of publiek verkoopproces te starten; geïnteresseerde kopers kunnen interesse aangeven via deze pagina.
Deze pagina toont publieke neergelegde bedrijfsdata en waarderingscontext voor 67 NORTH DISTILLERY AS; ze toont geen automatische publieke waarderingsrange. De neergelegde cijfers kunnen onvolledig of onjuist zijn en mogen niet worden gebruikt voor transacties; een precieze waardering vereist gegevens van eigenaar of adviseur.
Verbonden aan dit bedrijf en wilt u iets laten corrigeren? Vraag een correctie of verwijdering aan · Privacybeleid · Algemene voorwaarden
Vergelijkbare bedrijven
Publieke profielen van peers in dezelfde sector en land. Klik door om neergelegde jaarrekeningen te vergelijken en te zien welke profielen al een publieke curve hebben.