4B BIL AS
Detaljhandel med motorvogner in DRAMMEN · NO. Publieke registerdata, neergelegde cijfers, bedrijfskaart en jaarlijkse waarderingsgrafiek op één geïndexeerd bedrijfsprofiel.
4B BIL AS
Waarderingscurve
4B BIL AS toont hier de publieke waarderingsband uit neergelegde jaarrekeningen, sectormultiples en Valuation IQ-checkpoints. Nauwkeurigere stappen horen in het private dashboard van de eigenaar of adviseur, of in toegang die de eigenaar expliciet deelt.
De waardecurve
Maak een gratis account om de volledige trend te zien. Ontdek wat het getal stuurt en hoe de bedrijfssterkte in de tijd groeit.
Bekijk de volledige curveGratis · geen creditcard nodig
Dit is een publieke waarderingsband, geen finale transactiewaarde. Als er meer nauwkeurigheid nodig is, moet je eigenaar of accountant zijn, of private toegang krijgen van de eigenaar.
Over 4B BIL AS
Met zetel in DRAMMEN, Noorwegen is 4B BIL AS actief als Detaljhandel med motorvogner. De onderneming werd opgericht in 2021, opgericht als AS.
4B BIL AS staat in Brønnøysundregister (Enhetsregisteret) onder registratienummer 927247356. Deze profielpagina consolideert Brønnøysund, Companies House Profile, Dk Cvr, KBO, KvK, NBB/CBSO-jaarrekeningen, officiële jaarrekeningen, Staatsbladmonitor, Titan Official Financials in één indexeerbaar bedrijfsdossier.
Binnen het Noorse NACE 47.810-segment worden jaarrekeningen jaarlijks publiekelijk gedeponeerd via het ondernemingsregister.
Voor het boekjaar 2024 bedraagt de omzet NOK 25.467.121.
Voor 4B BIL AS is een indicatieve waarderingsband beschikbaar, indicatief, op basis van beschikbare bronnen; de exacte jaarlijkse range blijft achter de waarderingsgrafiek totdat de bezoeker een gratis account aanmaakt.
De meest recente jaarrekening dateert van 2024 (afsluiting 2024-12-31).
De data op deze pagina vormt een publieke momentopname van het regulatoire profiel van 4B BIL AS, opgebouwd om indicatieve waarderingsbanden, sellability-context en overname-onderzoek te ondersteunen.
Geregistreerde gegevens
- Registratie
- NO 927247356
- Status
- active
- Opgericht
- 2021-05-03
- Rechtsvorm
- AS
- NACE
- 47.810: Detaljhandel med motorvogner
- Adres
- Nedre Eikervei 12A, 3045, DRAMMEN
Hoe deze waardering is opgebouwd
De waardering voor 4B BIL AS combineert officiële publieke bedrijfscijfers met de sectorcalibratie van Upswitch. De eigenaar kan ze met eigen cijfers en context aanscherpen tot een volledige, verdedigbare waarderingscurve.
Gedeponeerde jaarrekeningen per boekjaar
Publiek gedeponeerde cijfers over één boekjaar.
Boekjaar | Omzet | EBITDA | Activa | Eigen vermogen | Filing |
|---|---|---|---|---|---|
| 202431 dec 2024 | NOK 25.467.121 | - | NOK 9.997.568 | NOK 9.038.823 | - |
Veelgestelde vragen over 4B BIL AS
- Wat is de geschatte bedrijfswaarde van 4B BIL AS?
Voor 4B BIL AS is een indicatieve waarderingsband beschikbaar. De exacte publieke range is zichtbaar met een gratis account; een precieze, verdedigbare waardering vereist genormaliseerde eigenaars- of adviseursdata.
- Wanneer werd 4B BIL AS opgericht?
4B BIL AS werd opgericht in 2021 en staat ingeschreven bij Brønnøysundregister (Enhetsregisteret), opgericht als AS.
- In welke sector is 4B BIL AS actief?
4B BIL AS is geregistreerd onder NACE 47.810: Detaljhandel med motorvogner. Daarmee valt het bedrijf binnen het Noors segment voor deze activiteit.
- Waar is 4B BIL AS gevestigd?
Volgens het ondernemingsregister is 4B BIL AS gevestigd in DRAMMEN, NO.
- Wanneer heeft 4B BIL AS voor het laatst een jaarrekening gedeponeerd?
De meest recente jaarrekening dateert van boekjaar 2024 (afsluiting 2024-12-31), publiek beschikbaar via Brønnøysundregister (Enhetsregisteret).
- Staat 4B BIL AS te koop?
Er is momenteel geen publiek listing voor 4B BIL AS. Eigenaars kunnen hun bedrijf claimen om een privé- of publiek verkoopproces te starten; geïnteresseerde kopers kunnen interesse aangeven via deze pagina.
Deze pagina toont een geautomatiseerde, indicatieve waardering door Upswitch op basis van publiek neergelegde gegevens en sectorbenchmarks. Dit is geen gecertificeerde of wettelijke waardering en geen financieel, fiscaal of juridisch advies. De cijfers voor 4B BIL AS kunnen onvolledig of onjuist zijn en mogen niet worden gebruikt voor transacties; een precieze waardering vereist gegevens van eigenaar of adviseur.
Verbonden aan dit bedrijf en wilt u iets laten corrigeren? Vraag een correctie of verwijdering aan · Privacybeleid · Algemene voorwaarden
Heb je een rol in 4B BIL AS?
Bevestig hieronder je rol om dit profiel te claimen. Als eigenaar vervang je de indicatieve range door je eigen, verdedigbare cijfers — en bepaal jij wat publiek staat en welke banken of kopers toegang krijgen. Gratis account, geen kaart nodig.
Ik ben de eigenaar
Claim het profiel en vervang de indicatieve band door je eigen, verdedigbare waardering. Jij houdt de controle: zet het profiel publiek of privé, en verleen banken en kopers toegang wanneer jij dat wilt. Inclusief sellability-score en transactiegereedheid-checklist.
Claim als eigenaarBank of koper en wil je de volledige waardering zien? Vraag toegang aan de eigenaar
Sector- en geografische context
Detaljhandel med motorvogner
Vergelijk Detaljhandel med motorvogner-bedrijven in België en Nederland: sectormultiples, deal-dynamiek en waarderings-eigenaardigheden.
Open sectorprofielDRAMMEN
Bekijk andere KMO's geregistreerd in DRAMMEN: lokale dealflow, koperinteresse en stadsspecifieke context.
Vergelijkbare bedrijven
Publieke profielen van peers in dezelfde sector en land. Klik door om jaarrekeningen en indicatieve waarderingen te vergelijken.