1242 APPS AS
Dataprogrammeringstjenester in OSLO · NO. Publieke registerdata, neergelegde cijfers, bedrijfskaart en de huidige waarderingsblocker op één geïndexeerd bedrijfsprofiel.
1242 APPS AS
Waardering in afwachting
De laatste jaarrekening heeft geen bruikbare positieve EBITDA of de sectormultiple is nog niet beschikbaar.
Voeg geverifieerde cijfers toe
Voor 1242 APPS AS zijn zuivere omzet, genormaliseerde EBITDA, schulden en eenmalige posten nodig voordat Upswitch een verdedigbare private waardering kan berekenen.
Deze publieke pagina blijft bewust conservatief tot de neergelegde data waarderingswaardig is.De pagina kan nog steeds neergelegde feiten tonen, maar de automatische publieke range wordt geblokkeerd wanneer die feiten een multiple misleidend zouden maken.
Over 1242 APPS AS
1242 APPS AS opereert als Dataprogrammeringstjenester en staat geregistreerd in OSLO, Noorwegen. De onderneming werd opgericht in 2020, opgericht als AS.
1242 APPS AS staat in Brønnøysundregister (Enhetsregisteret) onder registratienummer 924526327. Deze profielpagina consolideert Brønnøysund, KBO, KvK, NBB/CBSO-jaarrekeningen, officiële jaarrekeningen, Staatsbladmonitor in één indexeerbaar bedrijfsdossier.
Bedrijven in deze NACE 62.100-categorie deponeren hun jaarrekeningen bij Regnskapsregisteret.
De meest recente jaarrekening dateert van 2024 (afsluiting 2024-12-31).
Deze pagina wordt bijgewerkt zodra er nieuwe regulatoire data voor 1242 APPS AS beschikbaar is, samengebracht in één audit-grade overzicht.
Geregistreerde gegevens
- Registratie
- NO 924526327
- Status
- active
- Opgericht
- 2020-01-14
- Rechtsvorm
- AS
- NACE
- 62.100: Dataprogrammeringstjenester
- Adres
- Tullins gate 4C, 0166, OSLO
Waarom er nog geen publieke curve is
De publieke data voor 1242 APPS AS is nog niet zuiver genoeg voor een automatische waarderingscurve. Eigenaars- of adviseursdata kan de ontbrekende omzet, genormaliseerde EBITDA en correcties aanvullen.
Gedeponeerde jaarrekeningen per boekjaar
Publiek gedeponeerde cijfers over één boekjaar.
Boekjaar | Omzet | EBITDA | Activa | Eigen vermogen | Filing |
|---|---|---|---|---|---|
| 202431 dec 2024 | - | - | NOK 45.289.837 | NOK 8.997.689 | - |
Veelgestelde vragen over 1242 APPS AS
- Wanneer werd 1242 APPS AS opgericht?
1242 APPS AS werd opgericht in 2020 en staat ingeschreven bij Brønnøysundregister (Enhetsregisteret), opgericht als AS.
- In welke sector is 1242 APPS AS actief?
1242 APPS AS is geregistreerd onder NACE 62.100: Dataprogrammeringstjenester. Daarmee valt het bedrijf binnen het Noors segment voor deze activiteit.
- Waar is 1242 APPS AS gevestigd?
Volgens het ondernemingsregister is 1242 APPS AS gevestigd in OSLO, NO.
- Wanneer heeft 1242 APPS AS voor het laatst een jaarrekening gedeponeerd?
De meest recente jaarrekening dateert van boekjaar 2024 (afsluiting 2024-12-31), publiek beschikbaar via Brønnøysundregister (Enhetsregisteret).
- Staat 1242 APPS AS te koop?
Er is momenteel geen publiek listing voor 1242 APPS AS. Eigenaars kunnen hun bedrijf toevoegen aan hun dashboard om een privé- of publiek verkoopproces te starten; geïnteresseerde kopers kunnen interesse aangeven via deze pagina.
Deze pagina toont publieke neergelegde bedrijfsdata en waarderingscontext voor 1242 APPS AS; ze toont geen automatische publieke waarderingsrange. De neergelegde cijfers kunnen onvolledig of onjuist zijn en mogen niet worden gebruikt voor transacties; een precieze waardering vereist gegevens van eigenaar of adviseur.
Verbonden aan dit bedrijf en wilt u iets laten corrigeren? Vraag een correctie of verwijdering aan · Privacybeleid · Algemene voorwaarden
Vergelijkbare bedrijven
Publieke profielen van peers in dezelfde sector en land. Klik door om neergelegde jaarrekeningen te vergelijken en te zien welke profielen al een publieke curve hebben.