1071 CONSULT AS
Konsulentvirksomhet tilknyttet informasjonsteknologi og forvaltning og drift av it-systemer in RÆLINGEN · NO. Publieke registerdata, neergelegde cijfers, bedrijfskaart en de huidige waarderingsblocker op één geïndexeerd bedrijfsprofiel.
1071 CONSULT AS
Waardering in afwachting
De laatste jaarrekening heeft geen bruikbare positieve EBITDA of de sectormultiple is nog niet beschikbaar.
Voeg geverifieerde cijfers toe
Voor 1071 CONSULT AS zijn zuivere omzet, genormaliseerde EBITDA, schulden en eenmalige posten nodig voordat Upswitch een verdedigbare private waardering kan berekenen.
Deze publieke pagina blijft bewust conservatief tot de neergelegde data waarderingswaardig is.De pagina kan nog steeds neergelegde feiten tonen, maar de automatische publieke range wordt geblokkeerd wanneer die feiten een multiple misleidend zouden maken.
Over 1071 CONSULT AS
1071 CONSULT AS is een Konsulentvirksomhet tilknyttet informasjonsteknologi og forvaltning og drift av it-systemer gevestigd in RÆLINGEN, Noorwegen. De onderneming werd opgericht in 2019, opgericht als AS.
1071 CONSULT AS staat in Brønnøysundregister (Enhetsregisteret) onder registratienummer 923152830. Deze profielpagina consolideert Brønnøysund, KBO, KvK, NBB/CBSO-jaarrekeningen, officiële jaarrekeningen, Staatsbladmonitor in één indexeerbaar bedrijfsdossier.
Binnen het Noorse NACE 62.200-segment worden jaarrekeningen jaarlijks publiekelijk gedeponeerd via het ondernemingsregister.
Voor het boekjaar 2024 bedraagt de omzet NOK 10.696.
De meest recente jaarrekening dateert van 2024 (afsluiting 2024-12-31).
Als u 1071 CONSULT AS onderzoekt voor een overname, investering of due diligence, dan bundelt deze pagina de firmografie, neergelegde jaarrekeningen en de reden waarom er nog geen publieke waarderingscurve staat.
Geregistreerde gegevens
- Registratie
- NO 923152830
- Status
- active
- Opgericht
- 2019-07-08
- Rechtsvorm
- AS
- NACE
- 62.200: Konsulentvirksomhet tilknyttet informasjonsteknologi og forvaltning og drift av it-systemer
- Adres
- Sleppenvegen 14, 2005, RÆLINGEN
Waarom er nog geen publieke curve is
De publieke data voor 1071 CONSULT AS is nog niet zuiver genoeg voor een automatische waarderingscurve. Eigenaars- of adviseursdata kan de ontbrekende omzet, genormaliseerde EBITDA en correcties aanvullen.
Gedeponeerde jaarrekeningen per boekjaar
Publiek gedeponeerde cijfers over één boekjaar.
Boekjaar | Omzet | EBITDA | Activa | Eigen vermogen | Filing |
|---|---|---|---|---|---|
| 202431 dec 2024 | NOK 10.696 | - | NOK 159.467 | NOK 151.101 | - |
Veelgestelde vragen over 1071 CONSULT AS
- Wanneer werd 1071 CONSULT AS opgericht?
1071 CONSULT AS werd opgericht in 2019 en staat ingeschreven bij Brønnøysundregister (Enhetsregisteret), opgericht als AS.
- In welke sector is 1071 CONSULT AS actief?
1071 CONSULT AS is geregistreerd onder NACE 62.200: Konsulentvirksomhet tilknyttet informasjonsteknologi og forvaltning og drift av it-systemer. Daarmee valt het bedrijf binnen het Noors segment voor deze activiteit.
- Waar is 1071 CONSULT AS gevestigd?
Volgens het ondernemingsregister is 1071 CONSULT AS gevestigd in RÆLINGEN, NO.
- Wanneer heeft 1071 CONSULT AS voor het laatst een jaarrekening gedeponeerd?
De meest recente jaarrekening dateert van boekjaar 2024 (afsluiting 2024-12-31), publiek beschikbaar via Brønnøysundregister (Enhetsregisteret).
- Staat 1071 CONSULT AS te koop?
Er is momenteel geen publiek listing voor 1071 CONSULT AS. Eigenaars kunnen hun bedrijf toevoegen aan hun dashboard om een privé- of publiek verkoopproces te starten; geïnteresseerde kopers kunnen interesse aangeven via deze pagina.
Deze pagina toont publieke neergelegde bedrijfsdata en waarderingscontext voor 1071 CONSULT AS; ze toont geen automatische publieke waarderingsrange. De neergelegde cijfers kunnen onvolledig of onjuist zijn en mogen niet worden gebruikt voor transacties; een precieze waardering vereist gegevens van eigenaar of adviseur.
Verbonden aan dit bedrijf en wilt u iets laten corrigeren? Vraag een correctie of verwijdering aan · Privacybeleid · Algemene voorwaarden
Vergelijkbare bedrijven
Publieke profielen van peers in dezelfde sector en land. Klik door om neergelegde jaarrekeningen te vergelijken en te zien welke profielen al een publieke curve hebben.
21 GRAMS AS
Konsulentvirksomhet tilknyttet informasjonsteknologi og forvaltning og drift av it-systemerOSLO, NO7N NORGE AS
Konsulentvirksomhet tilknyttet informasjonsteknologi og forvaltning og drift av it-systemerOSLO, NO99X SOLUTIONS AS
Konsulentvirksomhet tilknyttet informasjonsteknologi og forvaltning og drift av it-systemerOSLO, NO