1000 BOLIG AS
Kjøp og salg av egen fast eiendom in ÅROS · NO. Publieke registerdata, neergelegde cijfers, bedrijfskaart en de huidige waarderingsblocker op één geïndexeerd bedrijfsprofiel.
1000 BOLIG AS
Activa-review nodig
1000 BOLIG AS is gemarkeerd als activa-zwaar of vastgoedgerelateerd. Een publieke EBITDA-multiple kan de waarde vertekenen zolang activa, schulden, leases en vastgoedcontext niet eerst zijn beoordeeld.
Voeg geverifieerde cijfers toe
Voor 1000 BOLIG AS zijn zuivere omzet, genormaliseerde EBITDA, schulden en eenmalige posten nodig voordat Upswitch een verdedigbare private waardering kan berekenen.
Deze publieke pagina blijft bewust conservatief tot de neergelegde data waarderingswaardig is.De pagina kan nog steeds neergelegde feiten tonen, maar de automatische publieke range wordt geblokkeerd wanneer die feiten een multiple misleidend zouden maken.
Over 1000 BOLIG AS
Met zetel in ÅROS, Noorwegen is 1000 BOLIG AS actief als Kjøp og salg av egen fast eiendom. De onderneming werd opgericht in 2020, opgericht als AS.
1000 BOLIG AS staat in Brønnøysundregister (Enhetsregisteret) onder registratienummer 926156462. Deze profielpagina consolideert Brønnøysund, KBO, KvK, NBB/CBSO-jaarrekeningen, officiële jaarrekeningen, Staatsbladmonitor in één indexeerbaar bedrijfsdossier.
Binnen het Noorse NACE 68.110-segment worden jaarrekeningen jaarlijks publiekelijk gedeponeerd via het ondernemingsregister.
Voor het boekjaar 2025 bedraagt de omzet NOK 116.800.
De meest recente jaarrekening dateert van 2025 (afsluiting 2025-12-31).
De data op deze pagina vormt een publieke momentopname van het regulatoire profiel van 1000 BOLIG AS, bruikbaar voor sellability-context en overname-onderzoek zonder de publieke waarderingsevidence te overschatten.
Geregistreerde gegevens
- Registratie
- NO 926156462
- Status
- active
- Opgericht
- 2020-12-01
- Rechtsvorm
- AS
- NACE
- 68.110: Kjøp og salg av egen fast eiendom
- Adres
- Bergveien 11, 3474, ÅROS
Waarom er nog geen publieke curve is
De publieke data voor 1000 BOLIG AS is nog niet zuiver genoeg voor een automatische waarderingscurve. Eigenaars- of adviseursdata kan de ontbrekende omzet, genormaliseerde EBITDA en correcties aanvullen.
Gedeponeerde jaarrekeningen per boekjaar
Publiek gedeponeerde cijfers over één boekjaar.
Boekjaar | Omzet | EBITDA | Activa | Eigen vermogen | Filing |
|---|---|---|---|---|---|
| 202531 dec 2025 | NOK 116.800 | - | NOK 3.792.525 | NOK 1.596.922 | - |
Veelgestelde vragen over 1000 BOLIG AS
- Wanneer werd 1000 BOLIG AS opgericht?
1000 BOLIG AS werd opgericht in 2020 en staat ingeschreven bij Brønnøysundregister (Enhetsregisteret), opgericht als AS.
- In welke sector is 1000 BOLIG AS actief?
1000 BOLIG AS is geregistreerd onder NACE 68.110: Kjøp og salg av egen fast eiendom. Daarmee valt het bedrijf binnen het Noors segment voor deze activiteit.
- Waar is 1000 BOLIG AS gevestigd?
Volgens het ondernemingsregister is 1000 BOLIG AS gevestigd in ÅROS, NO.
- Wanneer heeft 1000 BOLIG AS voor het laatst een jaarrekening gedeponeerd?
De meest recente jaarrekening dateert van boekjaar 2025 (afsluiting 2025-12-31), publiek beschikbaar via Brønnøysundregister (Enhetsregisteret).
- Staat 1000 BOLIG AS te koop?
Er is momenteel geen publiek listing voor 1000 BOLIG AS. Eigenaars kunnen hun bedrijf toevoegen aan hun dashboard om een privé- of publiek verkoopproces te starten; geïnteresseerde kopers kunnen interesse aangeven via deze pagina.
Deze pagina toont publieke neergelegde bedrijfsdata en waarderingscontext voor 1000 BOLIG AS; ze toont geen automatische publieke waarderingsrange. De neergelegde cijfers kunnen onvolledig of onjuist zijn en mogen niet worden gebruikt voor transacties; een precieze waardering vereist gegevens van eigenaar of adviseur.
Verbonden aan dit bedrijf en wilt u iets laten corrigeren? Vraag een correctie of verwijdering aan · Privacybeleid · Algemene voorwaarden
Vergelijkbare bedrijven
Publieke profielen van peers in dezelfde sector en land. Klik door om neergelegde jaarrekeningen te vergelijken en te zien welke profielen al een publieke curve hebben.