HIPWOOD & GRUNDY LIMITED
companiesPublic.detail.heroSummaryNoCurve
HIPWOOD & GRUNDY LIMITED
Waardering in afwachting
De laatste jaarrekening heeft geen bruikbare positieve EBITDA of de sectormultiple is nog niet beschikbaar.
Voeg geverifieerde cijfers toe voor een private range
HIPWOOD & GRUNDY LIMITED kan nog steeds gewaardeerd worden zodra zuivere omzet, genormaliseerde EBITDA, schulden en eenmalige posten in een private workflow zijn toegevoegd. Start gratis een waardering voor dit bedrijf, of bekijk bedrijven waar publieke jaarrekeningen al een curve ondersteunen.
Deze publieke pagina blijft bewust conservatief tot de neergelegde data waarderingswaardig is.De pagina kan nog steeds neergelegde feiten tonen, maar de automatische publieke range wordt geblokkeerd wanneer die feiten een multiple misleidend zouden maken.
Over HIPWOOD & GRUNDY LIMITED
Met zetel in het Verenigd Koninkrijk is HIPWOOD & GRUNDY LIMITED actief als UK SIC 2007 99999. De onderneming werd opgericht in 1926, opgericht als ltd.
HIPWOOD & GRUNDY LIMITED staat in Companies House onder registratienummer 00213140. Deze profielpagina consolideert Brønnøysund, Companies House Profile, KBO, KvK, NBB/CBSO-jaarrekeningen, officiële jaarrekeningen, Staatsbladmonitor in één indexeerbaar bedrijfsdossier.
Binnen het Britse NACE 99.99-segment worden jaarrekeningen jaarlijks publiekelijk gedeponeerd via het ondernemingsregister.
De meest recente jaarrekening dateert van 2025 (afsluiting 2025-08-31).
De data op deze pagina vormt een publieke momentopname van het regulatoire profiel van HIPWOOD & GRUNDY LIMITED, opgebouwd om indicatieve waarderingsbanden, sellability-context en overname-onderzoek te ondersteunen.
Geregistreerde gegevens
- Registratie
- GB 00213140
- Status
- active
- Opgericht
- 1926-04-13
- Rechtsvorm
- ltd
- NACE
- 99.99: UK SIC 2007 99999
Hoe deze waardering is opgebouwd
De waardering voor HIPWOOD & GRUNDY LIMITED combineert officiële publieke bedrijfscijfers met de sectorcalibratie van Upswitch. De eigenaar kan ze met eigen cijfers en context aanscherpen tot een volledige, verdedigbare waarderingscurve.
Gedeponeerde jaarrekeningen per boekjaar
Publiek gedeponeerde cijfers over 2 boekjaren.
Boekjaar | Omzet | EBITDA | Activa | Eigen vermogen | Filing |
|---|---|---|---|---|---|
| 202531 aug 2025 | - | - | - | £ 0 | - |
| 202431 aug 2024 | - | - | - | £ 0 | - |
Veelgestelde vragen over HIPWOOD & GRUNDY LIMITED
- Wanneer werd HIPWOOD & GRUNDY LIMITED opgericht?
HIPWOOD & GRUNDY LIMITED werd opgericht in 1926 en staat ingeschreven bij Companies House, opgericht als ltd.
- In welke sector is HIPWOOD & GRUNDY LIMITED actief?
HIPWOOD & GRUNDY LIMITED is geregistreerd onder NACE 99.99: UK SIC 2007 99999. Daarmee valt het bedrijf binnen het Brits segment voor deze activiteit.
- Wanneer heeft HIPWOOD & GRUNDY LIMITED voor het laatst een jaarrekening gedeponeerd?
De meest recente jaarrekening dateert van boekjaar 2025 (afsluiting 2025-08-31), publiek beschikbaar via Companies House.
- Staat HIPWOOD & GRUNDY LIMITED te koop?
Er is momenteel geen publiek listing voor HIPWOOD & GRUNDY LIMITED. Eigenaars kunnen hun bedrijf claimen om een privé- of publiek verkoopproces te starten; geïnteresseerde kopers kunnen interesse aangeven via deze pagina.
companiesPublic.disclaimer.bodyUnavailable
Verbonden aan dit bedrijf en wilt u iets laten corrigeren? Vraag een correctie of verwijdering aan · Privacybeleid · Algemene voorwaarden
Heb je een rol in HIPWOOD & GRUNDY LIMITED?
Er is nog geen verdedigbare publieke waarderingsrange voor dit profiel. Met recente cijfers, normalisaties en eigenaarscontext kunnen eigenaars en adviseurs wel een private Upswitch-waardering starten. Gratis account, geen kaart nodig.
Ik ben de eigenaar
Claim dit bedrijfsprofiel en voeg de ontbrekende financiële context toe: recente cijfers, omzet/EBITDA, eenmalige kosten en eigenaarsverloning. Zo kan de engine alsnog een verdedigbare private waardering berekenen.
Start waardering als eigenaarBank of koper en wil je de volledige waardering zien? Vraag toegang aan de eigenaar
Sector- en geografische context
UK SIC 2007 99999
Vergelijk UK SIC 2007 99999-bedrijven in België en Nederland: sectormultiples, deal-dynamiek en waarderings-eigenaardigheden.
Vergelijkbare bedrijven
Publieke profielen van peers in dezelfde sector en land. Klik door om jaarrekeningen en indicatieve waarderingen te vergelijken.