GAIGER BROTHERS LIMITED
Projectontwikkelaar in England · GB. Publieke registerdata, neergelegde cijfers, bedrijfskaart en jaarlijkse waarderingsgrafiek op één geïndexeerd bedrijfsprofiel.
GAIGER BROTHERS LIMITED
Netto-activa referentietrend
GAIGER BROTHERS LIMITED wordt hier getoond als publieke netto-activa referentie op basis van neergelegde balansen. Dit is geen waardering op earnings-multiple; eigenaar- of adviseursdata is nodig voor schulden, activakwaliteit, leases en verhandelbaarheid.
De waardecurve
Maak een gratis account om de volledige trend te zien. Ontdek wat het getal stuurt en hoe de bedrijfssterkte in de tijd groeit.
Bekijk de volledige curveGratis · geen creditcard nodig
Dit is een publieke activa-referentierange, geen earnings-multiple waardering of finale transactiewaarde. Meer nauwkeurigheid vraagt eigenaar- of adviseurscontext.
Over GAIGER BROTHERS LIMITED
Met zetel in England, het Verenigd Koninkrijk is GAIGER BROTHERS LIMITED actief als projectontwikkelaar. De onderneming werd opgericht in 1954, opgericht als ltd.
GAIGER BROTHERS LIMITED staat in Companies House onder registratienummer 00534193. Deze profielpagina consolideert Brønnøysund, Companies House Profile, KBO, KvK, NBB/CBSO-jaarrekeningen, officiële jaarrekeningen, Staatsbladmonitor, Titan Official Financials in één indexeerbaar bedrijfsdossier.
Binnen het Britse NACE 41.10-segment worden jaarrekeningen jaarlijks publiekelijk gedeponeerd via het ondernemingsregister.
Over de periode 2024-2025 is de omzet gematigd teruggelopen, van £ 22.461.668 naar £ 19.044.685.
Voor GAIGER BROTHERS LIMITED is een indicatieve waarderingsband beschikbaar, indicatief, op basis van beschikbare bronnen; de exacte jaarlijkse range blijft achter de waarderingsgrafiek totdat de bezoeker een gratis account aanmaakt. De grafiek hieronder gebruikt 2 historische waarderings-checkpoints om de beweging per boekjaar te tonen: een datapunt waar banken en kopers expliciet om vragen.
De meest recente jaarrekening dateert van 2025 (afsluiting 2025-05-31).
De data op deze pagina vormt een publieke momentopname van het regulatoire profiel van GAIGER BROTHERS LIMITED, opgebouwd om indicatieve waarderingsbanden, sellability-context en overname-onderzoek te ondersteunen.
Geregistreerde gegevens
- Registratie
- GB 00534193
- Status
- active
- Opgericht
- 1954-06-08
- Rechtsvorm
- ltd
- NACE
- 41.10: UK SIC 2007 41100
- Regio
- England
Hoe deze waardering is opgebouwd
De waardering voor GAIGER BROTHERS LIMITED combineert officiële publieke bedrijfscijfers met de sectorcalibratie van Upswitch. De eigenaar kan ze met eigen cijfers en context aanscherpen tot een volledige, verdedigbare waarderingscurve.
Gedeponeerde jaarrekeningen per boekjaar
Publiek gedeponeerde cijfers over 2 boekjaren.
Boekjaar | Omzet | EBITDA | Activa | Eigen vermogen | Filing |
|---|---|---|---|---|---|
| 202531 mei 2025 | £ 19.044.685 | - | - | £ 8.000 | - |
| 202431 mei 2024 | £ 22.461.668 | - | - | £ 8.000 | - |
Veelgestelde vragen over GAIGER BROTHERS LIMITED
- Wat is de geschatte bedrijfswaarde van GAIGER BROTHERS LIMITED?
Voor GAIGER BROTHERS LIMITED is een indicatieve waarderingsband beschikbaar. De exacte publieke range is zichtbaar met een gratis account; een precieze, verdedigbare waardering vereist genormaliseerde eigenaars- of adviseursdata.
- Wanneer werd GAIGER BROTHERS LIMITED opgericht?
GAIGER BROTHERS LIMITED werd opgericht in 1954 en staat ingeschreven bij Companies House, opgericht als ltd.
- In welke sector is GAIGER BROTHERS LIMITED actief?
GAIGER BROTHERS LIMITED is geregistreerd onder NACE 41.10: UK SIC 2007 41100. Daarmee valt het bedrijf binnen het Brits segment voor deze activiteit.
- Waar is GAIGER BROTHERS LIMITED gevestigd?
Volgens het ondernemingsregister is GAIGER BROTHERS LIMITED gevestigd in England, GB.
- Wanneer heeft GAIGER BROTHERS LIMITED voor het laatst een jaarrekening gedeponeerd?
De meest recente jaarrekening dateert van boekjaar 2025 (afsluiting 2025-05-31), publiek beschikbaar via Companies House.
- Staat GAIGER BROTHERS LIMITED te koop?
Er is momenteel geen publiek listing voor GAIGER BROTHERS LIMITED. Eigenaars kunnen hun bedrijf claimen om een privé- of publiek verkoopproces te starten; geïnteresseerde kopers kunnen interesse aangeven via deze pagina.
Deze pagina toont een geautomatiseerde, indicatieve waardering door Upswitch op basis van publiek neergelegde gegevens en sectorbenchmarks. Dit is geen gecertificeerde of wettelijke waardering en geen financieel, fiscaal of juridisch advies. De cijfers voor GAIGER BROTHERS LIMITED kunnen onvolledig of onjuist zijn en mogen niet worden gebruikt voor transacties; een precieze waardering vereist gegevens van eigenaar of adviseur.
Verbonden aan dit bedrijf en wilt u iets laten corrigeren? Vraag een correctie of verwijdering aan · Privacybeleid · Algemene voorwaarden
Heb je een rol in GAIGER BROTHERS LIMITED?
Bevestig hieronder je rol om dit profiel te claimen. Als eigenaar vervang je de indicatieve range door je eigen, verdedigbare cijfers — en bepaal jij wat publiek staat en welke banken of kopers toegang krijgen. Gratis account, geen kaart nodig.
Ik ben de eigenaar
Claim het profiel en vervang de indicatieve band door je eigen, verdedigbare waardering. Jij houdt de controle: zet het profiel publiek of privé, en verleen banken en kopers alleen toegang als jij dat wilt. Inclusief sellability-score en transactiegereedheid-checklist.
Claim als eigenaarBank of koper en wil je de volledige waardering zien? Vraag toegang aan de eigenaar
Sector- en geografische context
UK SIC 2007 41100
Vergelijk UK SIC 2007 41100-bedrijven in België en Nederland: sectormultiples, deal-dynamiek en waarderings-eigenaardigheden.
Open sectorprofielVergelijkbare bedrijven
Publieke profielen van peers in dezelfde sector en land. Klik door om jaarrekeningen en indicatieve waarderingen te vergelijken.
10-16 ESSEX ROAD LONDON N1 LIMITED
UK SIC 2007 74990Het Verenigd Koninkrijk102KR LTD
VastgoedverhuurderHet Verenigd Koninkrijk107 CROMWELL ROAD MANAGEMENT COMPANY LIMITED
UK SIC 2007 98000Het Verenigd Koninkrijk10A OLD COMPTON STREET RESIDENTS ASSOCIATION LIMITED
UK SIC 2007 68320Het Verenigd Koninkrijk