C M VARLEY & CO LIMITED
UK SIC 2007 10910 in United Kingdom · GB. Publieke registerdata, neergelegde cijfers, bedrijfskaart en jaarlijkse waarderingsgrafiek op één geïndexeerd bedrijfsprofiel.
C M VARLEY & CO LIMITED
Waarderingscurve
C M VARLEY & CO LIMITED toont hier alleen de publieke waarderingsband uit neergelegde jaarrekeningen, sectormultiples en Valuation IQ-checkpoints. Nauwkeurigere stappen horen in het private dashboard van de eigenaar of adviseur, of in toegang die de eigenaar expliciet deelt.
De waardecurve
Maak een gratis account om de volledige trend te zien. Ontdek wat het getal stuurt en hoe de bedrijfssterkte in de tijd groeit.
Bekijk de volledige curveGratis · geen creditcard nodig
Dit is een publieke waarderingsband, geen finale transactiewaarde. Als er meer nauwkeurigheid nodig is, moet je eigenaar of accountant zijn, of private toegang krijgen van de eigenaar.
Over C M VARLEY & CO LIMITED
Met zetel in United Kingdom, het Verenigd Koninkrijk is C M VARLEY & CO LIMITED actief als UK SIC 2007 10910. De onderneming werd opgericht in 1947, opgericht als ltd.
C M VARLEY & CO LIMITED staat in Companies House onder registratienummer 00430043. Deze profielpagina consolideert Brønnøysund, Companies House Profile, KBO, KvK, NBB/CBSO-jaarrekeningen, officiële jaarrekeningen, Staatsbladmonitor, Titan Official Financials in één indexeerbaar bedrijfsdossier.
Bedrijven in deze NACE 10.91-categorie deponeren hun jaarrekeningen bij Companies House.
Over de periode 2024-2025 is de omzet gegroeid, van £ 19.452.012 naar £ 24.133.213.
Voor C M VARLEY & CO LIMITED is een indicatieve waarderingsband beschikbaar, indicatief, op basis van beschikbare bronnen; de exacte jaarlijkse range blijft achter de waarderingsgrafiek totdat de bezoeker een gratis account aanmaakt. De grafiek hieronder gebruikt 2 historische waarderings-checkpoints om de beweging per boekjaar te tonen: een datapunt waar banken en kopers expliciet om vragen.
De meest recente jaarrekening dateert van 2025 (afsluiting 2025-03-31).
De data op deze pagina vormt een publieke momentopname van het regulatoire profiel van C M VARLEY & CO LIMITED, opgebouwd om indicatieve waarderingsbanden, sellability-context en overname-onderzoek te ondersteunen.
Geregistreerde gegevens
- Registratie
- GB 00430043
- Status
- active
- Opgericht
- 1947-02-21
- Rechtsvorm
- ltd
- NACE
- 10.91: UK SIC 2007 10910
- Regio
- United Kingdom
Hoe deze waardering is opgebouwd
De waardering voor C M VARLEY & CO LIMITED combineert officiële publieke bedrijfscijfers met de sectorcalibratie van Upswitch. De eigenaar kan ze met eigen cijfers en context aanscherpen tot een volledige, verdedigbare waarderingscurve.
Gedeponeerde jaarrekeningen per boekjaar
Publiek gedeponeerde cijfers over 2 boekjaren.
Boekjaar | Omzet | EBITDA | Activa | Eigen vermogen | Filing |
|---|---|---|---|---|---|
| 202531 mrt 2025 | £ 24.133.213 | - | - | £ 25.150 | - |
| 202431 mrt 2024 | £ 19.452.012 | - | - | £ 25.150 | - |
Veelgestelde vragen over C M VARLEY & CO LIMITED
- Wat is de geschatte bedrijfswaarde van C M VARLEY & CO LIMITED?
Voor C M VARLEY & CO LIMITED is een indicatieve waarderingsband beschikbaar. De exacte publieke range is zichtbaar met een gratis account; een precieze, verdedigbare waardering vereist genormaliseerde eigenaars- of adviseursdata.
- Wanneer werd C M VARLEY & CO LIMITED opgericht?
C M VARLEY & CO LIMITED werd opgericht in 1947 en staat ingeschreven bij Companies House, opgericht als ltd.
- In welke sector is C M VARLEY & CO LIMITED actief?
C M VARLEY & CO LIMITED is geregistreerd onder NACE 10.91: UK SIC 2007 10910. Daarmee valt het bedrijf binnen het Brits segment voor deze activiteit.
- Waar is C M VARLEY & CO LIMITED gevestigd?
Volgens het ondernemingsregister is C M VARLEY & CO LIMITED gevestigd in United Kingdom, GB.
- Wanneer heeft C M VARLEY & CO LIMITED voor het laatst een jaarrekening gedeponeerd?
De meest recente jaarrekening dateert van boekjaar 2025 (afsluiting 2025-03-31), publiek beschikbaar via Companies House.
- Staat C M VARLEY & CO LIMITED te koop?
Er is momenteel geen publiek listing voor C M VARLEY & CO LIMITED. Eigenaars kunnen hun bedrijf claimen om een privé- of publiek verkoopproces te starten; geïnteresseerde kopers kunnen interesse aangeven via deze pagina.
Deze pagina toont een geautomatiseerde, indicatieve waardering door Upswitch op basis van publiek neergelegde gegevens en sectorbenchmarks. Dit is geen gecertificeerde of wettelijke waardering en geen financieel, fiscaal of juridisch advies. De cijfers voor C M VARLEY & CO LIMITED kunnen onvolledig of onjuist zijn en mogen niet worden gebruikt voor transacties; een precieze waardering vereist gegevens van eigenaar of adviseur.
Verbonden aan dit bedrijf en wilt u iets laten corrigeren? Vraag een correctie of verwijdering aan · Privacybeleid · Algemene voorwaarden
Heb je een rol in C M VARLEY & CO LIMITED?
Bevestig hieronder je rol om dit profiel te claimen. Als eigenaar vervang je de indicatieve range door je eigen, verdedigbare cijfers — en bepaal jij wat publiek staat en welke banken of kopers toegang krijgen. Gratis account, geen kaart nodig.
Ik ben de eigenaar
Claim het profiel en vervang de indicatieve band door je eigen, verdedigbare waardering. Jij houdt de controle: zet het profiel publiek of privé, en verleen banken en kopers alleen toegang als jij dat wilt. Inclusief sellability-score en transactiegereedheid-checklist.
Claim als eigenaarBank of koper en wil je de volledige waardering zien? Vraag toegang aan de eigenaar
Sector- en geografische context
UK SIC 2007 10910
Vergelijk UK SIC 2007 10910-bedrijven in België en Nederland: sectormultiples, deal-dynamiek en waarderings-eigenaardigheden.
Vergelijkbare bedrijven
Publieke profielen van peers in dezelfde sector en land. Klik door om jaarrekeningen en indicatieve waarderingen te vergelijken.
10-16 ESSEX ROAD LONDON N1 LIMITED
UK SIC 2007 74990Het Verenigd Koninkrijk102KR LTD
VastgoedverhuurderHet Verenigd Koninkrijk107 CROMWELL ROAD MANAGEMENT COMPANY LIMITED
UK SIC 2007 98000Het Verenigd Koninkrijk10A OLD COMPTON STREET RESIDENTS ASSOCIATION LIMITED
UK SIC 2007 68320Het Verenigd Koninkrijk