VERPAKKING VANDENDRIESSCHE DANIËL
NACE 46492 in Waregem · BE. Publieke registerdata, neergelegde cijfers, bedrijfskaart en de huidige waarderingsblocker op één geïndexeerd bedrijfsprofiel.
VERPAKKING VANDENDRIESSCHE DANIËL
Nog geen publieke curve
VERPAKKING VANDENDRIESSCHE DANIËL heeft publieke jaarrekeningen, maar de operationele inputs zijn niet zuiver genoeg voor een automatische publieke waarderingsrange.
Voeg geverifieerde cijfers toe
Voor VERPAKKING VANDENDRIESSCHE DANIËL zijn zuivere omzet, genormaliseerde EBITDA, schulden en eenmalige posten nodig voordat Upswitch een verdedigbare private waardering kan berekenen.
Deze publieke pagina blijft bewust conservatief tot de neergelegde data waarderingswaardig is.De pagina kan nog steeds neergelegde feiten tonen, maar de automatische publieke range wordt geblokkeerd wanneer die feiten een multiple misleidend zouden maken.
Over VERPAKKING VANDENDRIESSCHE DANIËL
VERPAKKING VANDENDRIESSCHE DANIËL is een bedrijf in NACE 46492 gevestigd in Waregem, België. De onderneming werd opgericht in 1992, opgericht als Besloten Vennootschap.
VERPAKKING VANDENDRIESSCHE DANIËL staat in Kruispuntbank van Ondernemingen (KBO) onder registratienummer 0446704497 en btw-nummer BE0446704497. Deze profielpagina consolideert KBO in één indexeerbaar bedrijfsdossier.
Binnen het Belgische NACE 46492-segment worden jaarrekeningen jaarlijks publiekelijk gedeponeerd via het ondernemingsregister.
Als u VERPAKKING VANDENDRIESSCHE DANIËL onderzoekt voor een overname, investering of due diligence, dan bundelt deze pagina de firmografie, neergelegde jaarrekeningen en de reden waarom er nog geen publieke waarderingscurve staat.
Geregistreerde gegevens
- Registratie
- BE 0446704497
- Btw-nummer
- BE0446704497
- Status
- active
- Opgericht
- 1992-02-24
- Rechtsvorm
- Besloten Vennootschap
- NACE
- 46492
- Adres
- Kleurvinge 4, 8791, Waregem
Waarom er nog geen publieke curve is
De publieke data voor VERPAKKING VANDENDRIESSCHE DANIËL is nog niet zuiver genoeg voor een automatische waarderingscurve. Eigenaars- of adviseursdata kan de ontbrekende omzet, genormaliseerde EBITDA en correcties aanvullen.
Veelgestelde vragen over VERPAKKING VANDENDRIESSCHE DANIËL
- Wanneer werd VERPAKKING VANDENDRIESSCHE DANIËL opgericht?
VERPAKKING VANDENDRIESSCHE DANIËL werd opgericht in 1992 en staat ingeschreven bij Kruispuntbank van Ondernemingen (KBO), opgericht als Besloten Vennootschap.
- In welke sector is VERPAKKING VANDENDRIESSCHE DANIËL actief?
VERPAKKING VANDENDRIESSCHE DANIËL is geregistreerd onder NACE 46492: NACE 46492. Daarmee valt het bedrijf binnen het Belgisch segment voor deze activiteit.
- Waar is VERPAKKING VANDENDRIESSCHE DANIËL gevestigd?
Volgens het ondernemingsregister is VERPAKKING VANDENDRIESSCHE DANIËL gevestigd in Waregem, BE.
- Staat VERPAKKING VANDENDRIESSCHE DANIËL te koop?
Er is momenteel geen publiek listing voor VERPAKKING VANDENDRIESSCHE DANIËL. Eigenaars kunnen hun bedrijf toevoegen aan hun dashboard om een privé- of publiek verkoopproces te starten; geïnteresseerde kopers kunnen interesse aangeven via deze pagina.
Deze pagina toont publieke neergelegde bedrijfsdata en waarderingscontext voor VERPAKKING VANDENDRIESSCHE DANIËL; ze toont geen automatische publieke waarderingsrange. De neergelegde cijfers kunnen onvolledig of onjuist zijn en mogen niet worden gebruikt voor transacties; een precieze waardering vereist gegevens van eigenaar of adviseur.
Verbonden aan dit bedrijf en wilt u iets laten corrigeren? Vraag een correctie of verwijdering aan · Privacybeleid · Algemene voorwaarden
Vergelijkbare bedrijven
Publieke profielen van peers in dezelfde sector en land. Klik door om neergelegde jaarrekeningen te vergelijken en te zien welke profielen al een publieke curve hebben.
3PS
NACE 46496Hasselt, BE4PM MARKETING
NACE 46493Gent, BE100% LIGHT
NACE 27402Roeselare, BE12 FLY2
NACE 51100Pittem, BE