TRADITIONS WALLONIE
NACE 11030 in Momignies · BE. Publieke registerdata, neergelegde cijfers, bedrijfskaart en de huidige waarderingsblocker op één geïndexeerd bedrijfsprofiel.
TRADITIONS WALLONIE
Nog geen publieke curve
TRADITIONS WALLONIE heeft publieke jaarrekeningen, maar de operationele inputs zijn niet zuiver genoeg voor een automatische publieke waarderingsrange.
Voeg geverifieerde cijfers toe
Voor TRADITIONS WALLONIE zijn zuivere omzet, genormaliseerde EBITDA, schulden en eenmalige posten nodig voordat Upswitch een verdedigbare private waardering kan berekenen.
Deze publieke pagina blijft bewust conservatief tot de neergelegde data waarderingswaardig is.De pagina kan nog steeds neergelegde feiten tonen, maar de automatische publieke range wordt geblokkeerd wanneer die feiten een multiple misleidend zouden maken.
Over TRADITIONS WALLONIE
Met zetel in Momignies, België is TRADITIONS WALLONIE actief als bedrijf in NACE 11030. De onderneming werd opgericht in 2007, opgericht als Besloten vennootschap met beperkte aansprakelijkhe.
TRADITIONS WALLONIE staat in Kruispuntbank van Ondernemingen (KBO) onder registratienummer 0887089546 en btw-nummer BE0887089546. Deze profielpagina consolideert KBO in één indexeerbaar bedrijfsdossier.
Binnen het Belgische NACE 11030-segment worden jaarrekeningen jaarlijks publiekelijk gedeponeerd via het ondernemingsregister.
De data op deze pagina vormt een publieke momentopname van het regulatoire profiel van TRADITIONS WALLONIE, bruikbaar voor sellability-context en overname-onderzoek zonder de publieke waarderingsevidence te overschatten.
Geregistreerde gegevens
- Registratie
- BE 0887089546
- Btw-nummer
- BE0887089546
- Status
- active
- Opgericht
- 2007-02-07
- Rechtsvorm
- Besloten vennootschap met beperkte aansprakelijkhe
- NACE
- 11030
- Adres
- Rue de la Fortelle (BWZ) 20, 6594, Momignies
Waarom er nog geen publieke curve is
De publieke data voor TRADITIONS WALLONIE is nog niet zuiver genoeg voor een automatische waarderingscurve. Eigenaars- of adviseursdata kan de ontbrekende omzet, genormaliseerde EBITDA en correcties aanvullen.
Veelgestelde vragen over TRADITIONS WALLONIE
- Wanneer werd TRADITIONS WALLONIE opgericht?
TRADITIONS WALLONIE werd opgericht in 2007 en staat ingeschreven bij Kruispuntbank van Ondernemingen (KBO), opgericht als Besloten vennootschap met beperkte aansprakelijkhe.
- In welke sector is TRADITIONS WALLONIE actief?
TRADITIONS WALLONIE is geregistreerd onder NACE 11030: NACE 11030. Daarmee valt het bedrijf binnen het Belgisch segment voor deze activiteit.
- Waar is TRADITIONS WALLONIE gevestigd?
Volgens het ondernemingsregister is TRADITIONS WALLONIE gevestigd in Momignies, BE.
- Staat TRADITIONS WALLONIE te koop?
Er is momenteel geen publiek listing voor TRADITIONS WALLONIE. Eigenaars kunnen hun bedrijf toevoegen aan hun dashboard om een privé- of publiek verkoopproces te starten; geïnteresseerde kopers kunnen interesse aangeven via deze pagina.
Deze pagina toont publieke neergelegde bedrijfsdata en waarderingscontext voor TRADITIONS WALLONIE; ze toont geen automatische publieke waarderingsrange. De neergelegde cijfers kunnen onvolledig of onjuist zijn en mogen niet worden gebruikt voor transacties; een precieze waardering vereist gegevens van eigenaar of adviseur.
Verbonden aan dit bedrijf en wilt u iets laten corrigeren? Vraag een correctie of verwijdering aan · Privacybeleid · Algemene voorwaarden