SIMENON RUDY
Schrijnwerkerij in Oupeye · BE. Publieke registerdata, neergelegde cijfers, bedrijfskaart en jaarlijkse waarderingsgrafiek op één geïndexeerd bedrijfsprofiel.
SIMENON RUDY
Onvoldoende publieke data
SIMENON RUDY heeft momenteel onvoldoende bruikbare publieke deponeringsdata voor een verdedigbare publieke waarderingsrange.
Nog geen publieke range, wel een waarderingspad
SIMENON RUDY heeft te weinig publieke data voor een automatische range. Maak gratis een account aan om private cijfers voor dit bedrijf toe te voegen, of bekijk bedrijven waar al een publieke waarderingscurve beschikbaar is.
In de bedrijvengids staan publieke waarderingscurves eerst. Exacte ranges blijven achter de gratis-account gate.Er wordt hier geen publieke range getoond, maar de pagina laat wel zien welke data bruikbaar is, wat de inschatting blokkeert en welke private evidence een verdedigbare waardering mogelijk maakt.
Over SIMENON RUDY
SIMENON RUDY opereert als schrijnwerkerij en staat geregistreerd in Oupeye, België. De onderneming werd opgericht in 2001, opgericht als Besloten Vennootschap.
SIMENON RUDY staat in Kruispuntbank van Ondernemingen (KBO) onder registratienummer 0474375431 en btw-nummer BE0474375431. Deze profielpagina consolideert KBO in één indexeerbaar bedrijfsdossier.
Bedrijven in deze NACE 16230-categorie deponeren hun jaarrekeningen bij NBB/CBSO.
Deze pagina wordt bijgewerkt zodra er nieuwe regulatoire data voor SIMENON RUDY beschikbaar is, samengebracht in één audit-grade overzicht.
Geregistreerde gegevens
- Registratie
- BE 0474375431
- Btw-nummer
- BE0474375431
- Status
- active
- Opgericht
- 2001-03-20
- Rechtsvorm
- Besloten Vennootschap
- NACE
- 16230
- Adres
- Rue Fragnay 71, 4682, Oupeye
Hoe deze waardering is opgebouwd
De waardering voor SIMENON RUDY combineert officiële publieke bedrijfscijfers met de sectorcalibratie van Upswitch. De eigenaar kan ze met eigen cijfers en context aanscherpen tot een volledige, verdedigbare waarderingscurve.
Veelgestelde vragen over SIMENON RUDY
- Wanneer werd SIMENON RUDY opgericht?
SIMENON RUDY werd opgericht in 2001 en staat ingeschreven bij Kruispuntbank van Ondernemingen (KBO), opgericht als Besloten Vennootschap.
- In welke sector is SIMENON RUDY actief?
SIMENON RUDY is geregistreerd onder NACE 16230: NACE 16230. Daarmee valt het bedrijf binnen het Belgisch segment voor deze activiteit.
- Waar is SIMENON RUDY gevestigd?
Volgens het ondernemingsregister is SIMENON RUDY gevestigd in Oupeye, BE.
- Staat SIMENON RUDY te koop?
Er is momenteel geen publiek listing voor SIMENON RUDY. Eigenaars kunnen hun bedrijf claimen om een privé- of publiek verkoopproces te starten; geïnteresseerde kopers kunnen interesse aangeven via deze pagina.
Deze pagina toont een geautomatiseerde, indicatieve waardering door Upswitch op basis van publiek neergelegde gegevens en sectorbenchmarks. Dit is geen gecertificeerde of wettelijke waardering en geen financieel, fiscaal of juridisch advies. De cijfers voor SIMENON RUDY kunnen onvolledig of onjuist zijn en mogen niet worden gebruikt voor transacties; een precieze waardering vereist gegevens van eigenaar of adviseur.
Verbonden aan dit bedrijf en wilt u iets laten corrigeren? Vraag een correctie of verwijdering aan · Privacybeleid · Algemene voorwaarden
Heb je een rol in SIMENON RUDY?
Er is nog geen verdedigbare publieke waarderingsrange voor dit profiel. Met recente cijfers, normalisaties en eigenaarscontext kunnen eigenaars en adviseurs wel een private Upswitch-waardering starten. Gratis account, geen kaart nodig.
Ik ben de eigenaar
Claim dit bedrijfsprofiel en voeg de ontbrekende financiële context toe: recente cijfers, omzet/EBITDA, eenmalige kosten en eigenaarsverloning. Zo kan de engine alsnog een verdedigbare private waardering berekenen.
Start waardering als eigenaarBank of koper en wil je de volledige waardering zien? Vraag toegang aan de eigenaar
Sector- en geografische context
NACE 16230
Vergelijk NACE 16230-bedrijven in België en Nederland: sectormultiples, deal-dynamiek en waarderings-eigenaardigheden.
Open sectorprofielOupeye
Bekijk andere KMO's geregistreerd in Oupeye: lokale dealflow, koperinteresse en stadsspecifieke context.
Vergelijkbare bedrijven
Publieke profielen van peers in dezelfde sector en land. Klik door om jaarrekeningen en indicatieve waarderingen te vergelijken.
AAA - POLIS J.
SchrijnwerkerijSchoten, BEA and D QUALITY CONSTRUCTIONS
SchrijnwerkerijRanst, BEABRI PLUS
SchrijnwerkerijBrussel, BE100% LIGHT
NACE 27402Roeselare, BE