METAALCONSTRUCTIES VANARWEGEN
NACE 25110 in Meerhout · BE. Publieke registerdata, neergelegde cijfers, bedrijfskaart en jaarlijkse waarderingsgrafiek op één geïndexeerd bedrijfsprofiel.
METAALCONSTRUCTIES VANARWEGEN
Waarderingscurve
METAALCONSTRUCTIES VANARWEGEN toont hier alleen de publieke waarderingsband uit neergelegde jaarrekeningen, sectormultiples en Valuation IQ-checkpoints. Nauwkeurigere stappen horen in het private dashboard van de eigenaar of adviseur, of in toegang die de eigenaar expliciet deelt.
De waardecurve
Maak een gratis account om de volledige trend te zien. Ontdek wat het getal stuurt en hoe de bedrijfssterkte in de tijd groeit.
Bekijk de volledige curveGratis · geen creditcard nodig
Dit is een publieke waarderingsband, geen finale transactiewaarde. Als er meer nauwkeurigheid nodig is, moet je eigenaar of accountant zijn, of private toegang krijgen van de eigenaar.
Over METAALCONSTRUCTIES VANARWEGEN
METAALCONSTRUCTIES VANARWEGEN opereert als bedrijf in NACE 25110 en staat geregistreerd in Meerhout, België. De onderneming werd opgericht in 1991, opgericht als Besloten Vennootschap.
METAALCONSTRUCTIES VANARWEGEN staat in Kruispuntbank van Ondernemingen (KBO) onder registratienummer 0445113105 en btw-nummer BE0445113105. Deze profielpagina consolideert Brønnøysund, Companies House Profile, KBO, KvK, NBB/CBSO-jaarrekeningen, officiële jaarrekeningen, Staatsbladmonitor, Titan Official Financials in één indexeerbaar bedrijfsdossier.
Bedrijven in deze NACE 25110-categorie deponeren hun jaarrekeningen bij NBB/CBSO.
Over de periode 2021-2024 is de omzet gematigd teruggelopen, van € 289.202 naar € 220.765. De EBITDA over 2024 bedraagt € 61.310.
Voor METAALCONSTRUCTIES VANARWEGEN is een indicatieve waarderingsband beschikbaar, indicatief, op basis van beschikbare bronnen; de exacte jaarlijkse range blijft achter de waarderingsgrafiek totdat de bezoeker een gratis account aanmaakt. De grafiek hieronder gebruikt 4 historische waarderings-checkpoints om de beweging per boekjaar te tonen: een datapunt waar banken en kopers expliciet om vragen.
De meest recente jaarrekening dateert van 2024.
Deze pagina wordt bijgewerkt zodra er nieuwe regulatoire data voor METAALCONSTRUCTIES VANARWEGEN beschikbaar is, samengebracht in één audit-grade overzicht.
Geregistreerde gegevens
- Registratie
- BE 0445113105
- Btw-nummer
- BE0445113105
- Status
- active
- Opgericht
- 1991-09-17
- Rechtsvorm
- Besloten Vennootschap
- NACE
- 25110
- Adres
- Molsebaan 49, 2450, Meerhout
Hoe deze waardering is opgebouwd
De waardering voor METAALCONSTRUCTIES VANARWEGEN combineert officiële publieke bedrijfscijfers met de sectorcalibratie van Upswitch. De eigenaar kan ze met eigen cijfers en context aanscherpen tot een volledige, verdedigbare waarderingscurve.
Gedeponeerde jaarrekeningen per boekjaar
Publiek gedeponeerde cijfers over 4 boekjaren.
Boekjaar | Omzet | EBITDA | Activa | Eigen vermogen | Filing |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | € 220.765 | € 61.310 | € 744.483 | € 370.116 | - |
| 2023 | € 184.289 | € 35.840 | € 717.784 | € 349.010 | - |
| 2022 | € 263.781 | € 55.913 | € 770.170 | € 344.884 | - |
| 2021 | € 289.202 | € 67.064 | € 759.113 | € 325.098 | - |
Veelgestelde vragen over METAALCONSTRUCTIES VANARWEGEN
- Wat is de geschatte bedrijfswaarde van METAALCONSTRUCTIES VANARWEGEN?
Voor METAALCONSTRUCTIES VANARWEGEN is een indicatieve waarderingsband beschikbaar. De exacte publieke range is zichtbaar met een gratis account; een precieze, verdedigbare waardering vereist genormaliseerde eigenaars- of adviseursdata.
- Wanneer werd METAALCONSTRUCTIES VANARWEGEN opgericht?
METAALCONSTRUCTIES VANARWEGEN werd opgericht in 1991 en staat ingeschreven bij Kruispuntbank van Ondernemingen (KBO), opgericht als Besloten Vennootschap.
- In welke sector is METAALCONSTRUCTIES VANARWEGEN actief?
METAALCONSTRUCTIES VANARWEGEN is geregistreerd onder NACE 25110: NACE 25110. Daarmee valt het bedrijf binnen het Belgisch segment voor deze activiteit.
- Waar is METAALCONSTRUCTIES VANARWEGEN gevestigd?
Volgens het ondernemingsregister is METAALCONSTRUCTIES VANARWEGEN gevestigd in Meerhout, BE.
- Wanneer heeft METAALCONSTRUCTIES VANARWEGEN voor het laatst een jaarrekening gedeponeerd?
De meest recente jaarrekening dateert van boekjaar 2024, publiek beschikbaar via Kruispuntbank van Ondernemingen (KBO).
- Staat METAALCONSTRUCTIES VANARWEGEN te koop?
Er is momenteel geen publiek listing voor METAALCONSTRUCTIES VANARWEGEN. Eigenaars kunnen hun bedrijf claimen om een privé- of publiek verkoopproces te starten; geïnteresseerde kopers kunnen interesse aangeven via deze pagina.
Deze pagina toont een geautomatiseerde, indicatieve waardering door Upswitch op basis van publiek neergelegde gegevens en sectorbenchmarks. Dit is geen gecertificeerde of wettelijke waardering en geen financieel, fiscaal of juridisch advies. De cijfers voor METAALCONSTRUCTIES VANARWEGEN kunnen onvolledig of onjuist zijn en mogen niet worden gebruikt voor transacties; een precieze waardering vereist gegevens van eigenaar of adviseur.
Verbonden aan dit bedrijf en wilt u iets laten corrigeren? Vraag een correctie of verwijdering aan · Privacybeleid · Algemene voorwaarden
Heb je een rol in METAALCONSTRUCTIES VANARWEGEN?
Bevestig hieronder je rol om dit profiel te claimen. Als eigenaar vervang je de indicatieve range door je eigen, verdedigbare cijfers — en bepaal jij wat publiek staat en welke banken of kopers toegang krijgen. Gratis account, geen kaart nodig.
Ik ben de eigenaar
Claim het profiel en vervang de indicatieve band door je eigen, verdedigbare waardering. Jij houdt de controle: zet het profiel publiek of privé, en verleen banken en kopers alleen toegang als jij dat wilt. Inclusief sellability-score en transactiegereedheid-checklist.
Claim als eigenaarBank of koper en wil je de volledige waardering zien? Vraag toegang aan de eigenaar
Sector- en geografische context
NACE 25110
Vergelijk NACE 25110-bedrijven in België en Nederland: sectormultiples, deal-dynamiek en waarderings-eigenaardigheden.
Open sectorprofielMeerhout
Bekijk andere KMO's geregistreerd in Meerhout: lokale dealflow, koperinteresse en stadsspecifieke context.
Vergelijkbare bedrijven
Publieke profielen van peers in dezelfde sector en land. Klik door om jaarrekeningen en indicatieve waarderingen te vergelijken.
100% LIGHT
NACE 27402Roeselare, BE12 FLY2
NACE 51100Pittem, BE130R
NACE 52230Leuven, BE15SQUARE
NACE 41001Antwerpen, BE