M.T.S. (Manuele Techniek-Software)
NACE 47512 in Brugge · BE. Publieke registerdata, neergelegde cijfers, bedrijfskaart en de huidige waarderingsblocker op één geïndexeerd bedrijfsprofiel.
M.T.S. (Manuele Techniek-Software)
Nog geen publieke curve
M.T.S. (Manuele Techniek-Software) heeft publieke jaarrekeningen, maar de operationele inputs zijn niet zuiver genoeg voor een automatische publieke waarderingsrange.
Voeg geverifieerde cijfers toe
Voor M.T.S. (Manuele Techniek-Software) zijn zuivere omzet, genormaliseerde EBITDA, schulden en eenmalige posten nodig voordat Upswitch een verdedigbare private waardering kan berekenen.
Deze publieke pagina blijft bewust conservatief tot de neergelegde data waarderingswaardig is.De pagina kan nog steeds neergelegde feiten tonen, maar de automatische publieke range wordt geblokkeerd wanneer die feiten een multiple misleidend zouden maken.
Over M.T.S. (Manuele Techniek-Software)
M.T.S. (Manuele Techniek-Software) opereert als bedrijf in NACE 47512 en staat geregistreerd in Brugge, België. De onderneming werd opgericht in 1999, opgericht als Besloten Vennootschap.
M.T.S. (Manuele Techniek-Software) staat in Kruispuntbank van Ondernemingen (KBO) onder registratienummer 0468985892 en btw-nummer BE0468985892. Deze profielpagina consolideert KBO in één indexeerbaar bedrijfsdossier.
Binnen het Belgische NACE 47512-segment worden jaarrekeningen jaarlijks publiekelijk gedeponeerd via het ondernemingsregister.
Deze pagina wordt bijgewerkt zodra er nieuwe regulatoire data voor M.T.S. (Manuele Techniek-Software) beschikbaar is, samengebracht in één audit-grade overzicht.
Geregistreerde gegevens
- Registratie
- BE 0468985892
- Btw-nummer
- BE0468985892
- Status
- active
- Opgericht
- 1999-12-28
- Rechtsvorm
- Besloten Vennootschap
- NACE
- 47512
- Adres
- Brieversweg 158, 8310, Brugge
Waarom er nog geen publieke curve is
De publieke data voor M.T.S. (Manuele Techniek-Software) is nog niet zuiver genoeg voor een automatische waarderingscurve. Eigenaars- of adviseursdata kan de ontbrekende omzet, genormaliseerde EBITDA en correcties aanvullen.
Veelgestelde vragen over M.T.S. (Manuele Techniek-Software)
- Wanneer werd M.T.S. (Manuele Techniek-Software) opgericht?
M.T.S. (Manuele Techniek-Software) werd opgericht in 1999 en staat ingeschreven bij Kruispuntbank van Ondernemingen (KBO), opgericht als Besloten Vennootschap.
- In welke sector is M.T.S. (Manuele Techniek-Software) actief?
M.T.S. (Manuele Techniek-Software) is geregistreerd onder NACE 47512: NACE 47512. Daarmee valt het bedrijf binnen het Belgisch segment voor deze activiteit.
- Waar is M.T.S. (Manuele Techniek-Software) gevestigd?
Volgens het ondernemingsregister is M.T.S. (Manuele Techniek-Software) gevestigd in Brugge, BE.
- Staat M.T.S. (Manuele Techniek-Software) te koop?
Er is momenteel geen publiek listing voor M.T.S. (Manuele Techniek-Software). Eigenaars kunnen hun bedrijf toevoegen aan hun dashboard om een privé- of publiek verkoopproces te starten; geïnteresseerde kopers kunnen interesse aangeven via deze pagina.
Deze pagina toont publieke neergelegde bedrijfsdata en waarderingscontext voor M.T.S. (Manuele Techniek-Software); ze toont geen automatische publieke waarderingsrange. De neergelegde cijfers kunnen onvolledig of onjuist zijn en mogen niet worden gebruikt voor transacties; een precieze waardering vereist gegevens van eigenaar of adviseur.
Verbonden aan dit bedrijf en wilt u iets laten corrigeren? Vraag een correctie of verwijdering aan · Privacybeleid · Algemene voorwaarden
Vergelijkbare bedrijven
Publieke profielen van peers in dezelfde sector en land. Klik door om neergelegde jaarrekeningen te vergelijken en te zien welke profielen al een publieke curve hebben.