FOTOGRAFIE CLAUDE SMEKENS
NACE 18130 in Kortrijk · BE. Publieke registerdata, neergelegde cijfers, bedrijfskaart en de huidige waarderingsblocker op één geïndexeerd bedrijfsprofiel.
FOTOGRAFIE CLAUDE SMEKENS
Nog geen publieke curve
FOTOGRAFIE CLAUDE SMEKENS heeft publieke jaarrekeningen, maar de operationele inputs zijn niet zuiver genoeg voor een automatische publieke waarderingsrange.
Voeg geverifieerde cijfers toe
Voor FOTOGRAFIE CLAUDE SMEKENS zijn zuivere omzet, genormaliseerde EBITDA, schulden en eenmalige posten nodig voordat Upswitch een verdedigbare private waardering kan berekenen.
Deze publieke pagina blijft bewust conservatief tot de neergelegde data waarderingswaardig is.De pagina kan nog steeds neergelegde feiten tonen, maar de automatische publieke range wordt geblokkeerd wanneer die feiten een multiple misleidend zouden maken.
Over FOTOGRAFIE CLAUDE SMEKENS
FOTOGRAFIE CLAUDE SMEKENS is een bedrijf in NACE 18130 gevestigd in Kortrijk, België. De onderneming werd opgericht in 2005, opgericht als Commanditaire vennootschap.
FOTOGRAFIE CLAUDE SMEKENS staat in Kruispuntbank van Ondernemingen (KBO) onder registratienummer 0874897042 en btw-nummer BE0874897042. Deze profielpagina consolideert KBO in één indexeerbaar bedrijfsdossier.
Binnen het Belgische NACE 18130-segment worden jaarrekeningen jaarlijks publiekelijk gedeponeerd via het ondernemingsregister.
Als u FOTOGRAFIE CLAUDE SMEKENS onderzoekt voor een overname, investering of due diligence, dan bundelt deze pagina de firmografie, neergelegde jaarrekeningen en de reden waarom er nog geen publieke waarderingscurve staat.
Geregistreerde gegevens
- Registratie
- BE 0874897042
- Btw-nummer
- BE0874897042
- Status
- active
- Opgericht
- 2005-07-05
- Rechtsvorm
- Commanditaire vennootschap
- NACE
- 18130
- Adres
- Veldstraat(Kor) 35, 8500, Kortrijk
Waarom er nog geen publieke curve is
De publieke data voor FOTOGRAFIE CLAUDE SMEKENS is nog niet zuiver genoeg voor een automatische waarderingscurve. Eigenaars- of adviseursdata kan de ontbrekende omzet, genormaliseerde EBITDA en correcties aanvullen.
Veelgestelde vragen over FOTOGRAFIE CLAUDE SMEKENS
- Wanneer werd FOTOGRAFIE CLAUDE SMEKENS opgericht?
FOTOGRAFIE CLAUDE SMEKENS werd opgericht in 2005 en staat ingeschreven bij Kruispuntbank van Ondernemingen (KBO), opgericht als Commanditaire vennootschap.
- In welke sector is FOTOGRAFIE CLAUDE SMEKENS actief?
FOTOGRAFIE CLAUDE SMEKENS is geregistreerd onder NACE 18130: NACE 18130. Daarmee valt het bedrijf binnen het Belgisch segment voor deze activiteit.
- Waar is FOTOGRAFIE CLAUDE SMEKENS gevestigd?
Volgens het ondernemingsregister is FOTOGRAFIE CLAUDE SMEKENS gevestigd in Kortrijk, BE.
- Staat FOTOGRAFIE CLAUDE SMEKENS te koop?
Er is momenteel geen publiek listing voor FOTOGRAFIE CLAUDE SMEKENS. Eigenaars kunnen hun bedrijf toevoegen aan hun dashboard om een privé- of publiek verkoopproces te starten; geïnteresseerde kopers kunnen interesse aangeven via deze pagina.
Deze pagina toont publieke neergelegde bedrijfsdata en waarderingscontext voor FOTOGRAFIE CLAUDE SMEKENS; ze toont geen automatische publieke waarderingsrange. De neergelegde cijfers kunnen onvolledig of onjuist zijn en mogen niet worden gebruikt voor transacties; een precieze waardering vereist gegevens van eigenaar of adviseur.
Verbonden aan dit bedrijf en wilt u iets laten corrigeren? Vraag een correctie of verwijdering aan · Privacybeleid · Algemene voorwaarden
Vergelijkbare bedrijven
Publieke profielen van peers in dezelfde sector en land. Klik door om neergelegde jaarrekeningen te vergelijken en te zien welke profielen al een publieke curve hebben.