DRIC PUBLICITE
NACE 18130 in Ans · BE. Publieke registerdata, neergelegde cijfers, bedrijfskaart en de huidige waarderingsblocker op één geïndexeerd bedrijfsprofiel.
DRIC PUBLICITE
Nog geen publieke curve
DRIC PUBLICITE heeft publieke jaarrekeningen, maar de operationele inputs zijn niet zuiver genoeg voor een automatische publieke waarderingsrange.
Voeg geverifieerde cijfers toe
Voor DRIC PUBLICITE zijn zuivere omzet, genormaliseerde EBITDA, schulden en eenmalige posten nodig voordat Upswitch een verdedigbare private waardering kan berekenen.
Deze publieke pagina blijft bewust conservatief tot de neergelegde data waarderingswaardig is.De pagina kan nog steeds neergelegde feiten tonen, maar de automatische publieke range wordt geblokkeerd wanneer die feiten een multiple misleidend zouden maken.
Over DRIC PUBLICITE
DRIC PUBLICITE opereert als bedrijf in NACE 18130 en staat geregistreerd in Ans, België. De onderneming werd opgericht in 2006, opgericht als Besloten Vennootschap.
DRIC PUBLICITE staat in Kruispuntbank van Ondernemingen (KBO) onder registratienummer 0879996272 en btw-nummer BE0879996272. Deze profielpagina consolideert KBO in één indexeerbaar bedrijfsdossier.
Binnen het Belgische NACE 18130-segment worden jaarrekeningen jaarlijks publiekelijk gedeponeerd via het ondernemingsregister.
Deze pagina wordt bijgewerkt zodra er nieuwe regulatoire data voor DRIC PUBLICITE beschikbaar is, samengebracht in één audit-grade overzicht.
Geregistreerde gegevens
- Registratie
- BE 0879996272
- Btw-nummer
- BE0879996272
- Status
- active
- Opgericht
- 2006-03-14
- Rechtsvorm
- Besloten Vennootschap
- NACE
- 18130
- Adres
- Rue des Technologies 21, 4432, Ans
Waarom er nog geen publieke curve is
De publieke data voor DRIC PUBLICITE is nog niet zuiver genoeg voor een automatische waarderingscurve. Eigenaars- of adviseursdata kan de ontbrekende omzet, genormaliseerde EBITDA en correcties aanvullen.
Veelgestelde vragen over DRIC PUBLICITE
- Wanneer werd DRIC PUBLICITE opgericht?
DRIC PUBLICITE werd opgericht in 2006 en staat ingeschreven bij Kruispuntbank van Ondernemingen (KBO), opgericht als Besloten Vennootschap.
- In welke sector is DRIC PUBLICITE actief?
DRIC PUBLICITE is geregistreerd onder NACE 18130: NACE 18130. Daarmee valt het bedrijf binnen het Belgisch segment voor deze activiteit.
- Waar is DRIC PUBLICITE gevestigd?
Volgens het ondernemingsregister is DRIC PUBLICITE gevestigd in Ans, BE.
- Staat DRIC PUBLICITE te koop?
Er is momenteel geen publiek listing voor DRIC PUBLICITE. Eigenaars kunnen hun bedrijf toevoegen aan hun dashboard om een privé- of publiek verkoopproces te starten; geïnteresseerde kopers kunnen interesse aangeven via deze pagina.
Deze pagina toont publieke neergelegde bedrijfsdata en waarderingscontext voor DRIC PUBLICITE; ze toont geen automatische publieke waarderingsrange. De neergelegde cijfers kunnen onvolledig of onjuist zijn en mogen niet worden gebruikt voor transacties; een precieze waardering vereist gegevens van eigenaar of adviseur.
Verbonden aan dit bedrijf en wilt u iets laten corrigeren? Vraag een correctie of verwijdering aan · Privacybeleid · Algemene voorwaarden
Vergelijkbare bedrijven
Publieke profielen van peers in dezelfde sector en land. Klik door om neergelegde jaarrekeningen te vergelijken en te zien welke profielen al een publieke curve hebben.
1EARTH
NACE 18130Leuven, BE1st-Day
NACE 18130Brugge, BE+32 DESIGN
NACE 18130Edegem, BE3NIT
NACE 18130Elsene, BE