DE HOEVEKIP
NACE 47210 in Tielt · BE. Publieke registerdata, neergelegde cijfers, bedrijfskaart en jaarlijkse waarderingsgrafiek op één geïndexeerd bedrijfsprofiel.
DE HOEVEKIP
Onvoldoende publieke data
DE HOEVEKIP heeft momenteel onvoldoende bruikbare publieke deponeringsdata voor een verdedigbare publieke waarderingsrange.
Nog geen publieke range, wel een waarderingspad
DE HOEVEKIP heeft te weinig publieke data voor een automatische range. Maak gratis een account aan om private cijfers voor dit bedrijf toe te voegen, of bekijk bedrijven waar al een publieke waarderingscurve beschikbaar is.
In de bedrijvengids staan publieke waarderingscurves eerst. Exacte ranges blijven achter de gratis-account gate.Er wordt hier geen publieke range getoond, maar de pagina laat wel zien welke data bruikbaar is, wat de inschatting blokkeert en welke private evidence een verdedigbare waardering mogelijk maakt.
Over DE HOEVEKIP
Met zetel in Tielt, België is DE HOEVEKIP actief als bedrijf in NACE 47210. De onderneming werd opgericht in 2005, opgericht als Besloten Vennootschap.
DE HOEVEKIP staat in Kruispuntbank van Ondernemingen (KBO) onder registratienummer 0878276305 en btw-nummer BE0878276305. Deze profielpagina consolideert Brønnøysund, Companies House Profile, Dk Cvr, KBO, KvK, NBB/CBSO-jaarrekeningen, officiële jaarrekeningen, Staatsbladmonitor, Titan Official Financials in één indexeerbaar bedrijfsdossier.
Bedrijven in deze NACE 47210-categorie deponeren hun jaarrekeningen bij NBB/CBSO.
Over de periode 2021-2025 is de omzet meer dan verdubbeld, van € 30.524 naar € 150.390. De EBITDA over 2025 bedraagt € 148.968.
De meest recente jaarrekening dateert van 2025.
De data op deze pagina vormt een publieke momentopname van het regulatoire profiel van DE HOEVEKIP, opgebouwd om indicatieve waarderingsbanden, sellability-context en overname-onderzoek te ondersteunen.
Geregistreerde gegevens
- Registratie
- BE 0878276305
- Btw-nummer
- BE0878276305
- Status
- active
- Opgericht
- 2005-12-27
- Rechtsvorm
- Besloten Vennootschap
- NACE
- 47210
- Adres
- Oostrozebekestraat 351, 8760, Tielt
Hoe deze waardering is opgebouwd
De waardering voor DE HOEVEKIP combineert officiële publieke bedrijfscijfers met de sectorcalibratie van Upswitch. De eigenaar kan ze met eigen cijfers en context aanscherpen tot een volledige, verdedigbare waarderingscurve.
Gedeponeerde jaarrekeningen per boekjaar
Publiek gedeponeerde cijfers over 5 boekjaren.
Boekjaar | Omzet | EBITDA | Activa | Eigen vermogen | Filing |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | € 150.390 | € 148.968 | € 690.891 | € 214.496 | - |
| 2024 | € 81.913 | € 80.401 | € 209.898 | € 164.953 | - |
| 2023 | € 88.870 | € 86.024 | € 176.409 | € 132.670 | - |
| 2022 | € 55.326 | € 53.100 | € 122.742 | € 93.794 | - |
| 2021 | € 30.524 | € 29.071 | € 117.703 | € 72.203 | - |
Veelgestelde vragen over DE HOEVEKIP
- Wanneer werd DE HOEVEKIP opgericht?
DE HOEVEKIP werd opgericht in 2005 en staat ingeschreven bij Kruispuntbank van Ondernemingen (KBO), opgericht als Besloten Vennootschap.
- In welke sector is DE HOEVEKIP actief?
DE HOEVEKIP is geregistreerd onder NACE 47210: NACE 47210. Daarmee valt het bedrijf binnen het Belgisch segment voor deze activiteit.
- Waar is DE HOEVEKIP gevestigd?
Volgens het ondernemingsregister is DE HOEVEKIP gevestigd in Tielt, BE.
- Wanneer heeft DE HOEVEKIP voor het laatst een jaarrekening gedeponeerd?
De meest recente jaarrekening dateert van boekjaar 2025, publiek beschikbaar via Kruispuntbank van Ondernemingen (KBO).
- Staat DE HOEVEKIP te koop?
Er is momenteel geen publiek listing voor DE HOEVEKIP. Eigenaars kunnen hun bedrijf claimen om een privé- of publiek verkoopproces te starten; geïnteresseerde kopers kunnen interesse aangeven via deze pagina.
Deze pagina toont een geautomatiseerde, indicatieve waardering door Upswitch op basis van publiek neergelegde gegevens en sectorbenchmarks. Dit is geen gecertificeerde of wettelijke waardering en geen financieel, fiscaal of juridisch advies. De cijfers voor DE HOEVEKIP kunnen onvolledig of onjuist zijn en mogen niet worden gebruikt voor transacties; een precieze waardering vereist gegevens van eigenaar of adviseur.
Verbonden aan dit bedrijf en wilt u iets laten corrigeren? Vraag een correctie of verwijdering aan · Privacybeleid · Algemene voorwaarden
Heb je een rol in DE HOEVEKIP?
Er is nog geen verdedigbare publieke waarderingsrange voor dit profiel. Met recente cijfers, normalisaties en eigenaarscontext kunnen eigenaars en adviseurs wel een private Upswitch-waardering starten. Gratis account, geen kaart nodig.
Ik ben de eigenaar
Claim dit bedrijfsprofiel en voeg de ontbrekende financiële context toe: recente cijfers, omzet/EBITDA, eenmalige kosten en eigenaarsverloning. Zo kan de engine alsnog een verdedigbare private waardering berekenen.
Start waardering als eigenaarBank of koper en wil je de volledige waardering zien? Vraag toegang aan de eigenaar
Sector- en geografische context
NACE 47210
Vergelijk NACE 47210-bedrijven in België en Nederland: sectormultiples, deal-dynamiek en waarderings-eigenaardigheden.
Open sectorprofielTielt
Bekijk andere KMO's geregistreerd in Tielt: lokale dealflow, koperinteresse en stadsspecifieke context.
Vergelijkbare bedrijven
Publieke profielen van peers in dezelfde sector en land. Klik door om jaarrekeningen en indicatieve waarderingen te vergelijken.
100% LIGHT
NACE 27402Roeselare, BE12 FLY2
NACE 51100Pittem, BE130R
NACE 52230Leuven, BE15SQUARE
NACE 41001Antwerpen, BE