CASA ROMANO
NACE 25110 in La Louvière · BE. Publieke registerdata, neergelegde cijfers, bedrijfskaart en jaarlijkse waarderingsgrafiek op één geïndexeerd bedrijfsprofiel.
CASA ROMANO
Wat kan dit bedrijf waard zijn?
Voor CASA ROMANO tonen we een eerste waardeschets op basis van publieke cijfers. Zo zie je snel in welke waardezone het bedrijf zit en welke factoren de waarde kunnen verhogen of verlagen. Voor een scherpere waardering kan de eigenaar of adviseur actuele cijfers en context toevoegen in het private dashboard.
Waardecurve en toekomstbeeld
Voeg dit bedrijf toe aan je dashboard om de actuele curve te zien, toekomstscenario's te testen en te werken aan de waardedrijvers achter het getal.
Dit is mijn bedrijfGratis · geen creditcard nodig
Dit is een startpunt, geen verkoopprijs. Met actuele cijfers en eigenaarcontext wordt duidelijker wat de waarde drijft en welke stappen het bedrijf sterker maken.
Over CASA ROMANO
CASA ROMANO opereert als bedrijf in NACE 25110 en staat geregistreerd in La Louvière, België. De onderneming werd opgericht in 2001, opgericht als Besloten Vennootschap.
CASA ROMANO staat in Kruispuntbank van Ondernemingen (KBO) onder registratienummer 0474452734 en btw-nummer BE0474452734. Deze profielpagina consolideert Brønnøysund, Companies House Profile, Dk Cvr, KBO, KvK, NBB/CBSO-jaarrekeningen, officiële jaarrekeningen, Staatsbladmonitor, Titan Official Financials in één indexeerbaar bedrijfsdossier.
Bedrijven in deze NACE 25110-categorie deponeren hun jaarrekeningen bij NBB/CBSO.
Over de periode 2021-2024 is de neergelegde brutomargelijn gedaald, van € 82.104 naar € 36.855. De EBITDA over 2024 bedraagt € 34.075. Omdat deze lijn brutomarge uit een verkort schema is, en geen gerapporteerde omzet, gebruiken we ze als publieke context in plaats van als automatische waarderingsbasis.
Voor CASA ROMANO is een indicatieve waarderingsband beschikbaar, indicatief, op basis van beschikbare bronnen; de exacte jaarlijkse range blijft achter de waarderingsgrafiek totdat de bezoeker een gratis account aanmaakt. De grafiek hieronder gebruikt 2 historische waarderings-checkpoints om de beweging per boekjaar te tonen: een datapunt waar banken en kopers expliciet om vragen.
De meest recente jaarrekening dateert van 2024.
Deze pagina wordt bijgewerkt zodra er nieuwe regulatoire data voor CASA ROMANO beschikbaar is, samengebracht in één audit-grade overzicht.
Geregistreerde gegevens
- Registratie
- BE 0474452734
- Btw-nummer
- BE0474452734
- Status
- active
- Opgericht
- 2001-03-29
- Rechtsvorm
- Besloten Vennootschap
- NACE
- 25110
- Adres
- Rue Benoit Delsarte(TRI) 18+, 7100, La Louvière
Hoe deze waardering is opgebouwd
De waardering voor CASA ROMANO combineert officiële publieke bedrijfscijfers met de sectorcalibratie van Upswitch. De eigenaar kan ze met eigen cijfers en context aanscherpen tot een volledige, verdedigbare waarderingscurve.
Gedeponeerde jaarrekeningen per boekjaar
Publiek gedeponeerde cijfers over 4 boekjaren.
Boekjaar | Brutomarge | EBITDA | Activa | Eigen vermogen | Filing |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | € 36.855 | € 34.075 | € 504.160 | € 207.391 | - |
| 2023 | € 83.526 | € 77.346 | € 495.188 | € 200.505 | - |
| 2022 | € 58.068 | € 51.130 | € 482.457 | € 159.964 | - |
| 2021 | € 82.104 | € 71.707 | € 434.111 | € 139.786 | - |
Veelgestelde vragen over CASA ROMANO
- Wat is de geschatte bedrijfswaarde van CASA ROMANO?
Voor CASA ROMANO is een indicatieve waarderingsband beschikbaar. De exacte publieke range is zichtbaar met een gratis account; een precieze, verdedigbare waardering vereist genormaliseerde eigenaars- of adviseursdata.
- Wanneer werd CASA ROMANO opgericht?
CASA ROMANO werd opgericht in 2001 en staat ingeschreven bij Kruispuntbank van Ondernemingen (KBO), opgericht als Besloten Vennootschap.
- In welke sector is CASA ROMANO actief?
CASA ROMANO is geregistreerd onder NACE 25110: NACE 25110. Daarmee valt het bedrijf binnen het Belgisch segment voor deze activiteit.
- Waar is CASA ROMANO gevestigd?
Volgens het ondernemingsregister is CASA ROMANO gevestigd in La Louvière, BE.
- Wanneer heeft CASA ROMANO voor het laatst een jaarrekening gedeponeerd?
De meest recente jaarrekening dateert van boekjaar 2024, publiek beschikbaar via Kruispuntbank van Ondernemingen (KBO).
- Staat CASA ROMANO te koop?
Er is momenteel geen publiek listing voor CASA ROMANO. Eigenaars kunnen hun bedrijf toevoegen aan hun dashboard om een privé- of publiek verkoopproces te starten; geïnteresseerde kopers kunnen interesse aangeven via deze pagina.
Deze pagina toont een geautomatiseerde, indicatieve waardering door Upswitch op basis van publiek neergelegde gegevens en sectorbenchmarks. Dit is geen gecertificeerde of wettelijke waardering en geen financieel, fiscaal of juridisch advies. De cijfers voor CASA ROMANO kunnen onvolledig of onjuist zijn en mogen niet worden gebruikt voor transacties; een precieze waardering vereist gegevens van eigenaar of adviseur.
Verbonden aan dit bedrijf en wilt u iets laten corrigeren? Vraag een correctie of verwijdering aan · Privacybeleid · Algemene voorwaarden
Vergelijkbare bedrijven
Publieke profielen van peers in dezelfde sector en land. Klik door om jaarrekeningen en indicatieve waarderingen te vergelijken.
A.A.G.A. ENGINEERING
NACE 25110Hemiksem, BE100% LIGHT
NACE 27402Roeselare, BE12 FLY2
NACE 51100Pittem, BE130R
NACE 52230Leuven, BE