ALL PALLETS
NACE 16281 in Herstal · BE. Publieke registerdata, neergelegde cijfers, bedrijfskaart en jaarlijkse waarderingsgrafiek op één geïndexeerd bedrijfsprofiel.
ALL PALLETS
Waarderingscurve
ALL PALLETS toont hier de publieke waarderingsband uit neergelegde jaarrekeningen, sectormultiples en Valuation IQ-checkpoints. Nauwkeurigere stappen horen in het private dashboard van de eigenaar of adviseur, of in toegang die de eigenaar expliciet deelt.
De waardecurve
Maak een gratis account om de volledige trend te zien. Ontdek wat het getal stuurt en hoe de bedrijfssterkte in de tijd groeit.
Bekijk de volledige curveGratis · geen creditcard nodig
Dit is een publieke waarderingsband, geen finale transactiewaarde. Als er meer nauwkeurigheid nodig is, moet je eigenaar of accountant zijn, of private toegang krijgen van de eigenaar.
Over ALL PALLETS
ALL PALLETS is een bedrijf in NACE 16281 gevestigd in Herstal, België. De onderneming werd opgericht in 2007, opgericht als Besloten Vennootschap.
ALL PALLETS staat in Kruispuntbank van Ondernemingen (KBO) onder registratienummer 0887579494 en btw-nummer BE0887579494. Deze profielpagina consolideert Brønnøysund, Companies House Profile, Dk Cvr, KBO, KvK, NBB/CBSO-jaarrekeningen, officiële jaarrekeningen, Staatsbladmonitor, Titan Official Financials in één indexeerbaar bedrijfsdossier.
Binnen het Belgische NACE 16281-segment worden jaarrekeningen jaarlijks publiekelijk gedeponeerd via het ondernemingsregister.
Over de periode 2021-2024 is de omzet stabiel gebleven, van € 1.457.516 naar € 1.334.740. De EBITDA over 2024 bedraagt € 509.003.
Voor ALL PALLETS is een indicatieve waarderingsband beschikbaar, indicatief, op basis van beschikbare bronnen; de exacte jaarlijkse range blijft achter de waarderingsgrafiek totdat de bezoeker een gratis account aanmaakt. De grafiek hieronder gebruikt 4 historische waarderings-checkpoints om de beweging per boekjaar te tonen: een datapunt waar banken en kopers expliciet om vragen.
De meest recente jaarrekening dateert van 2024.
Als u ALL PALLETS onderzoekt voor een overname, investering of due diligence, dan bundelt deze pagina de firmografie, meerjarige jaarrekeningen en een indicatieve waardering in één citeerbaar overzicht.
Geregistreerde gegevens
- Registratie
- BE 0887579494
- Btw-nummer
- BE0887579494
- Status
- active
- Opgericht
- 2007-02-27
- Rechtsvorm
- Besloten Vennootschap
- NACE
- 16281
- Adres
- Rue de l'Abbaye 10 bus C, 4040, Herstal
Hoe deze waardering is opgebouwd
De waardering voor ALL PALLETS combineert officiële publieke bedrijfscijfers met de sectorcalibratie van Upswitch. De eigenaar kan ze met eigen cijfers en context aanscherpen tot een volledige, verdedigbare waarderingscurve.
Gedeponeerde jaarrekeningen per boekjaar
Publiek gedeponeerde cijfers over 4 boekjaren.
Boekjaar | Omzet | EBITDA | Activa | Eigen vermogen | Filing |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | € 1.334.740 | € 509.003 | € 3.351.639 | € 2.220.651 | - |
| 2023 | € 1.529.266 | € 798.898 | € 3.272.856 | € 2.135.462 | - |
| 2022 | € 2.395.295 | € 1.645.020 | € 3.167.870 | € 1.891.747 | - |
| 2021 | € 1.457.516 | € 863.193 | € 2.663.958 | € 948.960 | - |
Veelgestelde vragen over ALL PALLETS
- Wat is de geschatte bedrijfswaarde van ALL PALLETS?
Voor ALL PALLETS is een indicatieve waarderingsband beschikbaar. De exacte publieke range is zichtbaar met een gratis account; een precieze, verdedigbare waardering vereist genormaliseerde eigenaars- of adviseursdata.
- Wanneer werd ALL PALLETS opgericht?
ALL PALLETS werd opgericht in 2007 en staat ingeschreven bij Kruispuntbank van Ondernemingen (KBO), opgericht als Besloten Vennootschap.
- In welke sector is ALL PALLETS actief?
ALL PALLETS is geregistreerd onder NACE 16281: NACE 16281. Daarmee valt het bedrijf binnen het Belgisch segment voor deze activiteit.
- Waar is ALL PALLETS gevestigd?
Volgens het ondernemingsregister is ALL PALLETS gevestigd in Herstal, BE.
- Wanneer heeft ALL PALLETS voor het laatst een jaarrekening gedeponeerd?
De meest recente jaarrekening dateert van boekjaar 2024, publiek beschikbaar via Kruispuntbank van Ondernemingen (KBO).
- Staat ALL PALLETS te koop?
Er is momenteel geen publiek listing voor ALL PALLETS. Eigenaars kunnen hun bedrijf claimen om een privé- of publiek verkoopproces te starten; geïnteresseerde kopers kunnen interesse aangeven via deze pagina.
Deze pagina toont een geautomatiseerde, indicatieve waardering door Upswitch op basis van publiek neergelegde gegevens en sectorbenchmarks. Dit is geen gecertificeerde of wettelijke waardering en geen financieel, fiscaal of juridisch advies. De cijfers voor ALL PALLETS kunnen onvolledig of onjuist zijn en mogen niet worden gebruikt voor transacties; een precieze waardering vereist gegevens van eigenaar of adviseur.
Verbonden aan dit bedrijf en wilt u iets laten corrigeren? Vraag een correctie of verwijdering aan · Privacybeleid · Algemene voorwaarden
Heb je een rol in ALL PALLETS?
Bevestig hieronder je rol om dit profiel te claimen. Als eigenaar vervang je de indicatieve range door je eigen, verdedigbare cijfers — en bepaal jij wat publiek staat en welke banken of kopers toegang krijgen. Gratis account, geen kaart nodig.
Ik ben de eigenaar
Claim het profiel en vervang de indicatieve band door je eigen, verdedigbare waardering. Jij houdt de controle: zet het profiel publiek of privé, en verleen banken en kopers toegang wanneer jij dat wilt. Inclusief sellability-score en transactiegereedheid-checklist.
Claim als eigenaarBank of koper en wil je de volledige waardering zien? Vraag toegang aan de eigenaar
Sector- en geografische context
NACE 16281
Vergelijk NACE 16281-bedrijven in België en Nederland: sectormultiples, deal-dynamiek en waarderings-eigenaardigheden.
Open sectorprofielHerstal
Bekijk andere KMO's geregistreerd in Herstal: lokale dealflow, koperinteresse en stadsspecifieke context.